Понеділок

22.04.2019

03:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Заключні акорди «Домісольки»
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Наймолодших. Це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Його немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті майбутнього музиканта.  

Це радісне і, водночас, хвилююче свято зібрало у актовій залі Острозької музичної школи багато глядачів. Музична студія «Домісолька» святкує перший свій випуск!

Уже багато років у нашій школі діє музична студія. Проте лише цьогоріч вона отримала офіційну назву «Домісолька». Музичні заняття носять творчий характер. Учні танцюють, співають, малюють, розвивають асоціативне мислення і творчу фантазію, знайомляться з азами музичної грамоти, навчаються грі на музичних шумових інструментах.

Діти протягом навчання проявили себе як справжні артисти. Жодне свято школи не проходило без участі маленьких музикантів. День вчителя, Свято першого виступу, Новорічні ранки, свято 8 Березня – завжди на сцені юні таланти.

Своєрідним підсумком став заключний виступ «Домісольки». Діти підготували для глядачів музичну казку «Охайні нотки». Ця розповідь про чистоту довкілля, культуру поведінки носить виховну функцію і є цінною для дітей.

Різні види музичної діяльності були застосовані у виступі. Це ансамблевий і сольний спів дітей, перші спроби акомпанування, і, звичайно, гра на шумових інструментах. Ксилофон – Анна Сивук, трикутники – Дмитро Равський, Тетяна Пампощук, дерев’яні ложки – Вікторія Олійник, маракаси – Даниїла Співак, Анастасія Майор, Вікторія Галімська, бубен – Арсен Нечипоренко, Ілля Каландадзе.

Легким і невимушеним був виступ юних музикантів, що є досить важливою якістю для кожного  артиста.

Цікаво і те, що діти впевнено почувають себе не тільки на рідній сцені, але й у незвичній для них атмосфері. Успішно пройшли концерти у дитячих садочках «Веселка» та «Ромашка». Тепло зустрічали дітей і у рідних школах – ЗОШ №1 та школі-гімназії.

Наступного року ці, ще маленькі, але все ж таки, випускники продовжать навчання у музичній школі. Кожен здобуватиме освіту обраної ним спеціальності. Тож побажаємо їм світлої дороги знань і нових творчих звершень.

А ми чекаємо усіх бажаючих у дитячій музичній студії «Домісолька». До нових зустрічей з новими учасниками у цікавому світі МУЗИКИ…

Ліна КУЛІШ, викладач Острозької ДМШ
№24 від 15 червня 2013 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 222 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]