Четвер

18.04.2019

20:19

Замість двох подарунків – один

У неділю, 7 червня, відбулися чергові тури в обох лігах обласного і районного чемпіонатів. Футбольні матчі пройшли в рамках відзначення Дня Острога, тож обидві міські команди грали вдома. Команда «ОККО» зуміла зробити свій подарунок місту у вигляді перемоги. А ось в обласній першості наша міська команда поступилася супернику.

ФК «Острог – Академія» приймала команду із Млинова. Гості приїхали до нашого міста в якості одного з лідерів у ІІ лізі, тож було зрозумілим, що втрачати очки вони не збираються. Після свистка арбітра про початок гри, острожани, які розігрували м’яч з центра поля, як завжди, кинулися в атаку. Але суперник швидко нейтралізував потуги острожан, перевів гру на їх частину поля і наполегливо шукав «ключик» до воріт. Вже на 2 хвилині гості створили гольову ситуацію, але воротар нашої команди зумів відвести загрозу. Не пройшло й півхвилини, як один із гостей у карному майданчику острожан знову завдав небезпечного удару через себе. І знову голкіпер виявився «на висоті». Після цього стало зрозумілим, що гості не дадуть нашій команді грати в звичній манері. Забігаючи наперед, зазначу, що млинівчани виглядали кращими і за фізичною підготовкою, і за технічною підготовкою, і за вмінням створювати, а головне – реалізовувати гольові ситуації біля воріт суперника.­

Мушу зазначити, що наша команда не відсиджувалась в глухій обороні. Я нарахував 6 спроб вивести нападників нашої команди віч-на-віч із голкіпером гостей пасом м’яча з глибини поля. Але захисники гостей діяли надійно, не давши жодного шансу острожанам. У середині першого тайму стало помітно, що обидві команди трохи втомилися грати в жарку сонячну погоду. Темп гри знизився. Гості відк­рили рахунок на 31 хвилині. Була їх масована атака по їх правому флангу. Звідти м’яч було переведено в центр карного майданчика і майже до 11-метрової позначки бомбардир завдав сильного удару. Голкіпер нашої команди зреагував, але відбитий ним м’яч, піднявшись вверх біля перекладини, опустився в сітку наших воріт. Нам не пощастило – кілька сантиметрів і він вдарився б об перекладину... Через 3 хвилини гості закріпили успіх, почавши атаку від своїх воріт, вони безперешкодно пройшли по своєму правому флангу майже до кутового прапорця. Звідти послідував пас в район воротарського майданчика ФК «Острог – Академія», де був неприкритий форвард гостей. Він і завдав точного удару – врятувати свою команду голкіпер був безсилий.

Запам’ятався на 39 хвили­ні удар головою нападника нашої команди по воротах гостей після розиграшу штрафного. Але м’яч тоді, на жаль, пролетів вище воріт. На 44 хвилині ворота острожан врятувала штанга. На перерву команди пішли з рахунком 0:2.

На початку другого тайму острожани зробили відчайдушну спробу перехопити ініціативу і скоротити рахунок. Вони були близькими до створення кількох реальних загроз воротам гостей, але гола так і не забили. Натомість, отримали ще один гол у свої. Це трапилось на 78 хвилині. У підсумку ФК «Острог – Академія» зазнав першої в ІІ обласній лізі поразки, причому вдома – 0:3. Наскільки я знаю, в тренера нашої команди є проблеми через травми кількох провідних гравців. Будемо сподіватися, що в майбутньому наша команда реабілітується. Наступний матч ФК «Острог – Академія» проведе завт­ра в Рівненському районі із «Зорею». Наразі вона так і залишилась на 3 сходинці турнірної таблиці. Інші матчі в ІІ обласній лізі закінчились так: «Енергія» – «Зоря» – 1:4, «Стандарт» – «Калина» – 0:6, «Полісся» – «Костопіль» – 6:1, «Колос» – «Водник» – 1:1. ФК «Вельбівно» в І обласній лізі вдома програло з рахунком 1:7 ФК «Гоща-АМАКО» (юнаки – 3:3 ).

Друга міська команда «ОККО» також грала вдома. У минулому номері нашої газети сталася прикра помилка – було написано, що острожани цей тур пропускають. Я прошу вибачення у читачів і команди за неї.

Приємно, що острожани, забивши в кожному таймі по голу, виграли в ФК «Плужне» 2:0 і лідирують з 9 очками.

На жаль, у Верхові стався неприємний епізод, коли представник господарів ударив гравця гостей рукою в обличчя. Той відповів тим же. У відповідь сіян­цівська команда покинула поле достроково. Аналогічно в Курганах зійшли з поля хорівчани за кілька хвилин до фінального свистка, через нібито відсутність медика на матчі. У четвер, 11 червня, відбулося засідання дисциплінарної комісії районної федерації футболу. Прий­нято відповідні рішення, але верхівська команда подала апеляцію. Вона буде розглянута  в найближчий понеділок. Тож про остаточні рішення повідомимо в наступному номері нашої газети.

Всеволод МОТОРНИЙ

№ 24 від 13 червня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 200 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0