Неділя

21.04.2019

18:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Запрошуємо на реабілітацію
Рівненський обласний Центр соціальної реабіліта­ції дітей інвалідів запрошує дітей-інвалідів віком від 2 до 18 років з фізичними та (або) розумовими вадами розвитку, які отримали статус інваліда для надання реабілітаційних послуг згідно з індивідуальною програмою реабілітації дитини-інваліда.­


Центр забезпечує надання комплексної соціальної, психологічної, педагогічної та інших видів реабілітації. Підготовку батьків дітей-інвалідів до продовження реабілітаційного процесу з дітьми-інвалідами поза межами Центру. Оволодіння дітьми-інвалідами професійними навичками та їх трудове навчання (працевлаштування, спрямування в центр професійної реабілітації інвалідів, у вищі навчальні заклади).

За дитиною-інвалідом зберігається місце в Центрі в разі її хвороби, хвороби або відпустки батьків та (або) законного представника, а також у літній період, але не більше 75 днів.

Учасниками процесу соціальної реабілітації є діти-інваліди, методисти, практичні психологи, соціальні педагоги, вчителі – реабілітологи, асистенти вчителів – реабілітологів, фахівці з фізичної реабілітації, музичні керівники, лікарі-педіатри, лікарі-неврологи дитячі, медичні сестри з масажу та інші працівники, які беруть участь у процесі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, батьки та (або) законні представники дітей-інвалідів.

Перебування дітей-інвалідів, які проходять реабілітацію в Центрі, здійснюється в таких підгрупах:

– ранньої соціальної реабілітації для дітей-інвалідів віком від 2 до 6 років;

– соціальної реабілітації для дітей – інвалідів віком від 6 до 14 років;

– професійної орієнтації для дітей віком від 14 до 18 років.

Відбір і направлення інвалідів до Центру здійснює управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради.

Адреса Центру: 34400, Рівненська область, м. Кузнецовськ, вул. Меслибницька, 9. Тел. (03636) 30033.

Контактні телефони для довідок: 3-00-67 – управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради.

Леся ХОМИЧ, головний спеціаліст по роботі з інвалідами управління праці та соціального захисту населення

Просмотров: 297 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]