П'ятниця

19.04.2019

17:54

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Зареєстрували ще одне ОСББ
Чергове засідання виконкому Острозької міської ради відбулося у вівторок, 18 вересня. На ньому були розглянуті 11 планових питань та заяви громадян, що стосувалися житлових питань.

Про стан готовності міста до роботи в осінньо-зимовий період інформував начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ В. Мельник. Йшлося про роботи, виконані КП «Водоканал» з ремонту покрівель, водовідведення, поточні ремонти житлових будинків, заміну труб, пружин на під’їздах будинків, тощо.

Начальник відділу реєстру виборців В. Федецька звітувала про підготовку Острога до виборів 28 жовтня. Зокрема, найпроблемнішим у цьому питанні було названо відсутність приміщення для відділу.

При обговоренні питання про стан підготовки навчальних закладів міста до навчального року, міський голова О. Шикер ще раз подякував освітянам за докладені разом з батьками зусилля у ремонті шкіл.

Члени виконкому затвердили оперативний план роботи на жовтень, графіки особистого прийому громадян міським головою, його заступниками та керуючим справами виконкому.

Розглядаючи заяви громадян, члени виконкому надавали згоду на присвоєння поштових адрес, постановку на квартирну чергу та зняття з неї, оформлення прав власності. Також було надано дозвіл на реєстрацію ще одного об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) по вулиці Гагаріна,11 «Надія» під головуванням І. Тимощука.

 Найбільше уваги було приділено розгляду заяви жительки будинку по вулиці Бельмаж, яка просила надати дозвіл на від’єднання від колективного теплопостачання в будинку, де встановлена автономна котельня. Зважаючи на те, що в її квартирі на п’ятому поверсі вже не один рік холодно, що там проживає маленька дитина, а опалення є автономним, жінка просила не керуватись у прийнятті рішення наказом Мінрегіонбуду про заборону від’єднання від централізованого теплопостачання. Однак, як пояснив В. Мельник, законодавчих документів, які регулюють надання згоди на встановлення автономного опалення в квартирі з автономною котельнею у будинку, немає. Адже це вже фактично є реконструкцією, на яку дає дозвіл інспекція ДБК. Тому члени виконкому не мають юридичних підстав для задоволення заяви острожанки.

Було вирішено звернутись з офіційним листом до фахівців щодо технічної можливості відключення цієї квартири від автономного опалення будинку; при наявності позитивної відповіді зібрати позачерговий виконком для вирішення цього питання.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 215 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]