Середа

24.04.2019

19:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Засідання міськвиконкому

Щоб виростити здорове покоління 

Відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, наказу Міністерства економіки і торгівлі України «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкоголем», реагуючи на звернення депутатів Острозької міської ради, виконком Острозької міської ради звертається до приватних підприємців у сфері торгівлі з вимогою дотримуватися згаданого законодавства і не допускати продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років. При продажі алкогольних напоїв та цигарок необхідно вимагати документ, який підтверджує вік покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення ним 18-річного віку.

Хочу наголосити, що виконання вимог цього звернення дозволить запобігти негативному впливу на наших дітей та дозволить виростити здорове покоління, яке так потрібне для майбутнього нової України.

 

Розпорядження Острозького міського голови

Про проведення громадських слухань по проекту Генерального плану м. Острога

1 грудня 2014 року                    № 110-р

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05. 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» щодо проекту Генерального плану м. Острога  Рівненської області: 

1. Провести з 2 грудня 2014 р.  по 2 січня 2015 р. у залі засідань міської ради (вул. Героїв Майдану, 2) громадські слухання по проекту Генерального плану м. Острога. 

2. Організацію громадських слухань доручити відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому Острозької міської ради спільно із відділом з питань внутрішньої політики та інформації виконкому Острозької міської ради. 

3. Відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Острозької міської ради спільно із відділом інформації та зв’язків з громадськістю Острозької міської ради забезпечити відповідно до чинного законодавства: 

– оприлюднення проекту Генерального плану м. Острога та доступ до нього громадськості; 

– реєстрацію, розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до проекту Генерального плану м. Острога; 

– погодження спірних питань між громадськістю і замовником через погоджувальну комісію;

– оприлюднення результатів розгляду пропозицій до проекту Генерального плану м. Острога. 

4. Контроль за виконанням даного розпорядження доручити заступнику міського голови А. М. Лисому. 

 

Тарифи знову підвищили, але не для населення

У четвер, 4 грудня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. В порядку денному було лише одне нагальне питання – Про затвердження скоригованих  тарифів на теплову енергію установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання Острозького комунального підприємства «Теплоенергія».

Після коротких інформацій про постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ціну на газ та про те, що тариф пропонується підняти лише для підприємств, установ та організацій начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Сергія Кирилюка й директора ОКП «Теплоенергія» Віталія Хведася, відбулося коротке обговорення питання. За його підсумками одностайно прийняли рішення, яке публікується поруч.

 

Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради

Про затвердження скоригованих  тарифів на теплову енергію установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання Острозького комунального підприємства «Теплоенергія»

4 грудня 2014 року                                                                                                                           № 164

Розглянувши лист адміністрації Острозького комунального підприємства «Теплоенергія»  щодо коригування тарифів на теплову енергію установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання, розрахованих у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869, Постанови НКРЕКП № 425-426 від 28 листопада 2014 р., у зв’язку зі встановленням 1 грудня 2014 р. нової ціни на природний газ, згідно ст. 31 п. 10, ст. 7 п. 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 1875 від 24 червня 2004 р. та керуючись п. 2 ст. 28, п. 1 розд. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Острозької міської ради  

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити скориговані тарифи Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія»: 

– теплова енергія:

установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів:

- 37,84  грн. за 1 м2; 

- 1275,73 грн. за 1 Гкал.;

промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання:

- 35,74 грн. за 1 м2;

- 1409,83 грн. за 1 Гкал.; 

- підігрів води: 

промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання:

- 62,03 грн. за 1 м3.

2. Нові скориговані тарифи  на теплову енергію установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюд­жетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання  ввести в дію з дня оприлюднення.

3. Дане рішення довести до відома керівників підприємств, установ, організацій  через міську газету «Замкова гора» (в.о. головного редактора І. П. Глушман) та розмістити на веб-сторінці Острозької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення доручити заступнику міського голови А. М. Лисому, а організацію його виконання – директору ОКП «Теплоенергія» В. А. Хведасю.

Міський голова Олександр ШИКЕР
 

Щоб отримувати соціальні виплати

До відома громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та проживають на території міста Острога, повідомляємо про порядок здійснення соціальних виплат.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637 управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради повідомляє, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509.

Зазначені виплати, що призначені або продовжені відповідним особам до надання чинності цією Постановою, здійснюється за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 р. такої довідки.

 Управління праці та соціального захисту населення
виконкому Острозької міської ради


 

Повідомлення про  намір здійснити коригування  діючих тарифів на послуги з теплопостачання  (виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання й послуги з централізованого опалення), що надає Острозьке  комунальне підприємство «Теплоенергія» Острозької міської ради установам та організаціям, які фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання м. Острог.

У зв’язку зі встановленням з 1 грудня 2014 року нової ціни природного газу підприємствам комунальної теплоенергетики  для виробництва теплової енергії для потреб установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання – 7661,64 грн. за 1000 куб. метрів, з урахуванням надбавки та транспортних послуг, згідно постанови  НКРЕКП №425-426 від 28.11. 2014 року, підприємство буде проводити коригування тарифів на теплову енергію.

АДМІНІСТРАЦІЯ

№ 50 від 6 грудня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 262 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]