П'ятниця

19.04.2019

18:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Засідання відбулось в понеділок

У минулому номері «Замкової гори» ми повідомляли, що у п’ятницю відбулась чергова сесія Острозької міської ради. Вона, через те, що багато депутатів того дня мали намір відвідати божественні літургії в храмах міста, була запланована на 15 годину. У той час наша газета вже додруковувалась. Тож ми дали інформацію, забігаючи наперед. Однак в обумовлений час міських народних обранців не вистачало (всього двох) для кворуму і проведення сесії. Тож було вирішено перенести її на понеділок, 31 серпня. Того дня, о 8 годині з лишнім, з присутністю міських народних обранців все було гаразд і 72 сесія Острозької міської ради відбулась.

Традиційно, на початку, головуючий на засіданні, міський голова Олександр Шикер, повідомив про кворум (було 18 депутатів), запрошених, привітав із днем народження колег, які святкували у міжсесійний період – Юрія Олексійчука, Бориса Гловацького.

При розгляді першого питання Про затвердження порядку денного сімдесят другої сесії Острозької міської ради було внесено 5 додаткових – Про введення посади викладача відділу театрального мистецтва в Острозькій дитячій музичній школі та Про плату за навчання в Острозькій дитячій музичній школі (запропонувала начальник відділу культури і туризму міськвиконкому Ольга Лозюк); Про цільову програму мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2015 – 2018 роки (керуючий справами міськвиконкому Леонід Сніщук); Про надання дозволу на реалізацію та списання основного засобу, що є власністю територіальної громади міста та обліковується на балансі Острозького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (депутат, директор Острозького міського ТЦСО(НСП) Олена Грищук), Про звернення депутатів Острозької міської ради до Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Служби автомобільних доріг в Рівненській області (секретар міськради Микола Добровольський). Із цими питаннями та тими, що зазначені в пунктах 2.1 – 2.12 Розпорядження міського голови № 69р, яке було надруковане в № 33 від 15 серпня, депутати одноголосно затвердили порядок денний.

Аналогічно, одностайними бу­ли думки депутатів щодо всіх інших питань. Як завжди після представлення питань тими, хто їх готував, виступів голів та представників профільних комісій міськради, запитань, відповідей, дискусій, уточнень, доповнень, міські народні обранці голосували одностайно. Найбільше часу і найжвавіше дискутували депутати та присутні щодо питання 2.8 згаданого вище розпорядження міського голови – Про внесення змін до рішення міської ради від 27 лютого 2015 р. № 749 «Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста на 2015 – 2016 роки». Голова профільної комісії Борис Гловацький зап­ропонував питання відкласти на наступне засідання у зв’язку із наявністю деяких запитань у членів комісії, які не вдалося вирішити в ході розгляду на комісії. Після дискусії, у якій брали участь керівники комунальних підприємств міста Іван Войтов, Віталій Хведась, міський голова Олександр Шикер, депутати Василь Хохліч, Володимир Степанюк та ін., було внесено додатковий пункт до запропонованого рішення і за нього депутати проголосували одноголосно.

В частині сесії «Різне» секретар міськради Микола Добровольський повідомив присутніх про відповідь Президента України, Уряду та Верховної Ради, щодо звернення міської ради стосовно проведення тендерів; а також про засідання комісії міськради щодо перейменування вулиць, які підпадають під дію Закону про декомунізацію та необхідну роботу щодо цього; про об’єднання громад. На цьому сесія завершила свою роботу.

Того ж дня відбулося позачергове засіданням міськ­виконкому. Було розглянуто 10 питань порядку денного, зок­рема, Про погодження заяви про наміри на розташування деревообробного комплексу ТОВ «Ескада-М» на земельній ділянці за адресою місто Острог, проспект Незалежності, 166 та 9 питань щодо присвоєння поштових адрес житловим будинкам та квартирам. Необхідність прийняття рішення по останніх пов’язана із наданням субсидій. Після розгляду документів, обговорень по всіх заявах прийнято позитивні рішення.

Іван ГЛУШМАН

№ 36 від 5 вересня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 215 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]