Субота

20.04.2019

07:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Заслужені відзнаки острожан
Двадцятого січня в актовій залі ДП «Рівнестандартметрологія» відбулося нагородження переможців, лауреатів, фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». Приємно, що серед них були і представники Острожчини.

Відкрив урочисту церемонію Анатолій Камінський, генеральний директор ДП «Рівнестандартметрологія». Він зауважив, що незважаючи на складні економічні умови, кількість підприємств, які претендують на звання кращих і беруть участь у конкурсі якості, щороку зростає. У конкурсі цього року взяло участь 95 підприємств області. Переможців конкурсу обирала конкурсна комісія, яку очолював перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко. Вся представлена на конкурс продукція оцінювалась за наступними критеріями: якість, безпечність та конкурентоспроможність продукції; рівень споживчих властивостей у порівнянні з кращими аналогами; наявність стратегії розвитку підприємства; цінова політика; відсутність претензій від контролюючих органів; використання регіональної та української сировини; наявність сертифікованої системи управління якістю; рівень рекламного супроводу; географія розповсюдження продукції тощо.

Острожчину на конкурсі «100 кращих товарів України» представляли:

Сільськогосподарське підприємство «Розвазьке» – у номінації «Продовольчі товари» (учасник);

ТзОВ «Зібарт» – у номінації «Промислові товари для населення» (лауреат, ІІ місце);

ПП Антощук В.С. – у номінації «Продукція виробничо-технічного призначення» (учасник);

Піцерія «Маестро» – у номінації «Роботи та послуги» (фіналіст, ІІІ місце);

ПП Хохліч – у номінації «Роботи та послуги» (учасник).

ТОВ «Зібарт» представило продукцію «Котли опалювальні водогрійні твердопаливні стальні типу "Ziehbart”. За результатами конкурсу ТзОВ «Зібарт» випередило інші підприємства, які випускають таку ж продукцію. Регіональна конкурсна комісія рекомендувала ТзОВ «Зібарт» до участі у загальнодержавному етапі конкурсу.

Приватний підприємець Антощук Вікторія Сергіївна представила обладнання для гранулювання та брикетування. На конкурсі «100 кращих товарів України» продукція ПП Антощук викликала жвавий інтерес як у фахівців технічної сфери, так і ЗМІ. Адже те, що таке технологічне обладнання виготовляють на Рівненщині під керівництвом тендітної жінки – здивувало багатьох. Продукція її підприємства користується попитом як на національному, так і на міжнародних ринках, вона сертифікована.

Піцерія «Маест­ро» з послугою «Громадське харчування» стала фіналістом конкурсу у номінації «Роботи та послуги». У цій номінації брала участь найбільша кількість учасників. Чимало з них представляло саме послуги громадського харчування. Регіональна конкурсна комісія звернула особливу увагу на величезну кількість схвальних відгуків споживачів; дипломів, грамот, подяк; відсутність претензій від контро­люючих органів, а також дотримання гуманної цінової політики. Піцерія «Маестро» вперше про себе заявила в червні 2006 р. Це один із найбільших закладів харчування древнього Острога. Тут можна смачно пообідати, відсвяткувати знаменну дату чи весілля, або просто відпочити, скориставшись послугами готелю.

Організатори конкурсу дякують за співпрацю Острозькій міській раді та Острозькій райдержадміністрації.

Діана РУДЕНКО
Просмотров: 1071 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]