Четвер

18.04.2019

19:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Затвердили скориговані тарифи на теплопостачання

У вівторок, 18 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Розглядались питання по діяльності виконавчого комітету, бюджету, соціального захисту, комунального господарства, транспорту, приймались рішення по заявах громадян. 

Після традиційного оголошення про кворум – були присутні 8 із 10 осіб, запрошених, головуючий на засіданні міський голова Олександр Шикер запропонував обговорити план роботи. Заступник міського голови Анатолій Лисий вніс пропозицію розглянути питання Про затвердження скоригованих тарифів на теплову енергію установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання Острозького комунального підприємства «Теплоенергія». Необхідність прийняття рішення по запропонованому питанню Анатолій Михайлович аргументував тим, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 31 жовтня ц. р. встановила нову ціну на природний газ. Відповідно на місцях потрібно здійснити коригування цін на послуги з теплопостачання. Директор ОКП «Водоканал» Іван Войтов запропонував зняти з розгляду питання Про виключення квартири № 2 в будинку № 1 по вул. Мацути в Острозі з числа службових квартир Острозького комунального підприємства «Водоканал» у зв’язку з тим, що змінилися обставини. Інших пропозицій не надходило, тож члени міськвиконкому одноголосно затвердили план роботи. Без згаданих змін, він був надрукований у нашій газеті № 47 від 15 листопада.

Після виступів тих, хто готували питання до розгляду, запитань, відповідей, уточнень, реплік, члени виконкому одноголосно приймали рішення по всіх питаннях порядку денного. Передостанніми розглядалися заяви громадян міста, підприємств, установ та організацій. По них доповідали: начальник відділу у справах дітей Галина Ковальчук, головний спеціаліст юридичного відділу Тарас Хмарук і начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сергій Кирилюк. Після детального розгляду поданих заяв, доданих до них документів, обговорення, були прийняті рішення про: надання дозволу органу опіки та піклування на відчуження житлових будинків з надвірними будівлями та земельної ділянки (4 заяви); виключення однієї з квартир із числа службових; взяття на квартирний облік на пільгову чергу бійця АТО; надання містобудівних норм та обмежень на забудову земельної ділянки.

Останнім розглядалося питання, яке запропонував заступник міського голови Анатолій Лисий. Під час його обговорення знову виступив Анатолій Михайлович і говорив про відповідну постанову щодо встановлення граничного рівня цін на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, величину підняття тарифу. Закінчив свій виступ він тим, що представив проект відповідної постанови, яку пропонував затвердити. В процесі обговорення питання виступав директор ОКП «Теплоенергія» Віталій Хведась, перший заступник міського голови Віталій Ундір та міський голова Олександр Шикер. У підсумку члени міськвиконкому одноголосно прийняли постанову, яку ми друкуємо нижче. На цьому чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради було завершене.

Іван ГЛУШМАН

№ 48 від 22 листопада 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 239 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]