Неділя

21.04.2019

17:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Затвердили ставки деяких місцевих податків

У п’ятницю, 30 січня, відбулася чергова, 65 сесія Острозької міської ради. Серед багатьох важливих питань були також прийняті рішення: Про встановлення податку на майно в частині плати за землю; Про встановлення податку на майно в частині транспортного податку; Про  встановлення  ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів; Про  встановлення податку на  майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  та ін. 

Традиційно засідання розпочалося з повідомлення про кворум – прибули 22 депутати, запрошені, головуючий на сесії міський голова Олександр Шикер привітав із Днем народження депутата Василя Хохліча.

При обговоренні першого питання порядку денного – плану роботи сесії, секретар міської ради Микола Добровольський повідомив, що відповідно до листа відділу економіки виконкому міської ради, питання Про визначення мінімального розміру місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території міста Острога на 2015 рік необхідно перенести на лютневу сесію. Він також запропонував розглянути ще 4 питання: Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; Про встановлення податку на майно в частині транспортного податку; Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів; Про встановлення податку на майно в частині плати за землю. Депутати одноголосно погодились із внесеними пропозиціями.

Під час розгляду вже згаданих питань порядку денного та тих, які публікувалися в № 4 від 24 січня, виступали, задавали запитання, вносили пропозиції, навіть сперечалися, депутати Василь Миронюк, Борис Гловацький, Сергій Іщук, Юрій Ягодка, Юрій Олексійчук, Ігор Кузьменко, Григорій Аршинов, Володимир Степанюк, Іван Ткачук, Лариса Бащук, а також перший заступник міського голови Віталій Ундір, заступник міського голови Ольга Логвін, начальник відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення Галина Загородня, острозький міжрайонний прокурор Любов Ковальчук, начальник Острозького відділення Здолбунівської державної податкової інспекції В’ячеслав Штейбарт та ін.

Найбільше часу на сесії було відведено на розгляд додатково внесених питань. Зокрема – Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Депутати довго його обговорювали, вносили поправки. При голосуванні за одну з них думки депутатів розділилися – п'ять депутатів утрималося. Правда, коли міські народні обранці голосували за проект в цілому, то були одностайними.

Під час депутатських запитів Ольга Шевчук просила прибрати на вулиці Лесі Українки різні перепони, які заважають руху по ній, створити можливість руху транспорту там. Депутат Ольга Стецюк просила керівництво міськвиконкому сприяти у вирішенні питання щодо сплати великого боргу за воду, який утворився через прорив мережі. На цьому чергова сесія міської ради завершила свою роботу. Друкуємо деякі рішення, які обов’язкові для публікації. А рішення Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з додатками буде опубліковане в наступному номері нашої газети.

Іван ГЛУШМАН

№ 6 від 7 лютого 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 229 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]