Вівторок

23.04.2019

21:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Затвердили звіт про виконання міського бюджету

У вівторок, 18 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Було розглянуто і прийнято рішення з 12 питань порядку денного, які стосувалися бюджету міста, роботи міськвиконкому, соціального захисту громадян та ін.  

Першим було заслухано звіт про виконання міського бюджету за 2013 рік, з яким присутніх ознайомила начальник фінансового управління Тетяна Мацун. Після короткого обговорення, запитань, відповідей та уточнень, запропонований документ було одноголосно затверджено (звіт буде надрукований в наступному номері нашої газети). Оперативно також було прийнято рішення з питань: Про стан виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Острозької міської ради за ІІ півріччя 2013 року; Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за ІІ півріччя 2013 року та завдання на 2014 рік; Про проведені заходи щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; Про організацію проведення чергового призову громадян 1989-1996 років народження на строкову військову службу до органів внутрішніх справ України у квітні – травні, жовтні – листопаді 2014 року. Без особливих затримок було затверджено оперативний план роботи виконкому Острозької міської ради на березень цього року; склад координаційних рад, постійних комісій, комітетів, робочих груп та дорадчого органу міськвиконкому; заходи щодо удосконалення комплексного управління охороною праці у місті на 2014 рік; склад робочої групи з попереднього розгляду проектів клопотань щодо встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною; внесено зміни до рішення міськвиконкому.

При розгляді питання Про посилення фінансово-бюджетної дисципліни головуючий – перший заступник міського голови Віталій Ундір – наголосив, що у міській раді належно працюють щодо цього питання, а ось казначейська служба суттєво затримує платежі, зводячи нанівець усі плани і проекти. І, на жаль, поки що зрушень на краще в державі не видно. Залишається лише сподіватись на покращення ситуації.

В заключній частині засідання, під час розгляду заяв, було прийнято рішення по 4 зверненнях мешканців Острога, які стосувалися надання дозволів на дарування частини будинку у власність іншому власникові; знесення старого будинку; встановлення рекламних щитів. На цьому чергове засідання виконавчого комітету Острозької міськради завершилось.

Іван ГЛУШМАН

 

 

До уваги мешканців міста!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 року № 823 «Про затвердження Порядку визначення та задоволення соціально-побутових потреб та потреб у медичній допомозі ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів», листів Рівненської обласної державної адміністрації від 12 грудня 2013 р. № вих. 8429/0/01-34/13 від 2 січня 2014 р. № вих. 394/0/01-34/14 у зв’язку з метою посилення уваги до потреб ветеранів Великої Вітчизняної війни та формування достовірної бази даних ветеранів, які потребують допомоги, просимо жителів міста посприяти працівникам Острозького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у проведенні обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів Великої Вітчизняної війни для створення паспорта ветерана Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів періоду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

За довідками звертатись за телефонами 2-00-37, 2-28-48.

 

Виконавчий комітет Острозької міської ради оголошує конкурс на надання житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів для суб’єктів підприємницької діяльності та мешканців м. Острог

Місцезнаходження організатора конкурсу: 35800, Україна, Рівненська обл., м. Острог, вул. Ревкомівська, буд. 4

Підстава для проведення конкурсу:­ рішення виконавчого комітету № 26 від 18.02. 2014 р.

Місце і час проведення конкурсу: конкурс відбудеться 21 березня 2014 року о 12.00 год. за адресою: Україна, Рівненська обл.,
м. Острог, вул. Ревкомівська, буд. 4, 2 поверх.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на вебсайті Острозької міської ради, та за адресою: Україна, Рівненська обл., м. Острог, вул. Ревкомівська, буд. 4, тел. 2-22-60

Відповідальна особа – заступник міського голови – Володимир Степанович Мацун.

 

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1. Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

2. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових (твердих, рідких побутових відходів, великогабаритних ремонтних відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста.

3. Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4. Вартість послуги з вивезення побутових відходів.

5. Досвід роботи на території України не менше 3-х років з надання послуги.

6. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості, достатній для надання послуги з збирання та вивезення побутових відходів, відповідно до вимог нормативних документів.

7. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

8. Залучення інвестицій у галузь для підвищення якості надання послуг з збирання та вивезення побутових відходів, в тому числі на придбання сучасної техніки для збору побутових відходів, контейнерів для збору побутових відходів та вторинної сировини, облаштування контейнерних майданчиків відповідно до вимог нормативних документів.

9. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

 

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: в адміністративних межах м. Острог Рівненської області. Площа міста – 1089 га.

Характеристика об`єктів утворення побутових відходів:

– багатоквартирні житлові будинки 5-ти поверхів, балансоутримувач Підприємство по обслуговуванню житла – 82 одиниці. Будинки оснащені каналізацією, центральним опаленням, водо-, газо– та електропостачанням;

– багатоквартирні житлові будинки 5-ти поверховості житлово-будівельних кооперативів та об`єднань співвласників багатоквартирних будинків – 5 одиниць. Будинки оснащені каналізацією, центральним опаленням, водо-, газо– та електропостачанням;

– житлові будинки приватної форми власності без централізованого водопостачання та водовідведення – 3425 одиниць.

Чисельність населення – 14 300 осіб.

Для накопичення побутових відходів використовуються:

а) контейнери, місткістю 0,4 м3 , в кількості – 93 од.;

б) контейнери, місткістю 0,5 м3 , в кількості – 75 од.;

в) контейнери, місткістю 0,6 м3 , в кількості – 22 од.;

– підприємства, установи, організації усіх форм власності, фізичні особи-підприємці – орієнтовна кількість 280 од.

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об`єктів по­вод­ження з побутовими відходами: Полігон твердих побутових відходів розташований на землях запасу Межирицької сільської ради Острозького району на відстані 1,2 км на південь від с. Слобідка, Острозького району Рівненської області й займає площу 5 га.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Увага! Зазначені конкурсні пропозиції учасниками конкурсу повинні надаватися у конвертах, заклеєних та скріплених печаткою з підписом уповноваженої на подання документів особи або безпосередньо керівника організації, що бажає взяти участь у конкурсі.

Конкурсні пропозиції подаються за адресою: 35800,Україна, Рівненська обл., м. Острог, вул. Ревкомівська, буд. 4, 2 поверх.

Кінцевий строк подання конкурсних про­позицій 21 березня 2014 р. до 10.00 год.

 

 

Увага! «Гаряча лінія» міського голови!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 17 вересня 2013 року № 128 «Про запровадження телефонної «гарячої лінії» міського голови», щоденно з 8.00 до 17.15 за телефоном 2-22-60 функціонує телефонна «гаряча лінія» міського голови. Крім того, Олександр Шикер приймає повідомлення безпосередньо на свій мобільний номер телефона – 067-289-79-31.

№9 від 22 лютого 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 320 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]