Понеділок

20.05.2019

00:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Завітайте до магазину «Чайка»
У п’ятницю, 8 листопада, в Острозі на території міні-ринку (біля входу повернути ліворуч) відкрився новий магазин «Чайка». У продажу – широкий асортимент м’ясних та ковбасних виробів.   

М’ясопереробне підприємство з торговою маркою «Чайка» (смт. Млинів) на ринку м’ясної продукції працює вже понад 18 років. За цей час освоєно випуск більше 120 видів м’ясних і ковбасних виробів. Представник фірми в Острозі Сергій Олійник розповідає, що особлива увага приділяється якості продукції. Для цього нещодавно проведено переоснащення виробничих приміщень новим технологічним обладнанням, створено власне підсобне господарство замкнутого циклу. При виборі спецій і прянощів враховується їх натуральність і відповідність сертифікатам якості. Вироби підприємства не містять консервантів, сої та генетично модифікованих продуктів.

Свідченням високої культури виробництва, авторитету і якості продукції є те, що підприємство відзначене багатьма нагородами – дипломами, подяками, сертифікатами Кабінету Міністрів України, Млинівської РДА, ДП «Рівнестандартметрологія», виставок-продажей м’ясної і ковбасної продукції та ін.

Незважаючи на те, що магазин працює лише тиждень, там уже побувало багато покупців, які задоволені якістю продукції і помірними цінами на смачні та натуральні харчі. Новий магазин торгує великим асортиментом виробів: печених (домашня ковбаса, шия, буженина, балик, сальтисон, паштет), копчених (ковбаси – баликова, панська, московська, селянська, салямі), варених (лікарська – у 2012 році вона зайняла перше місце в Україні серед свого класу; елітна в натуральній синюзі – в 2010 році зайняла 2 місце; сардельки, сосиски). Все переважно вищого ґатунку, хоча є й першого і навіть другого. У магазині можна придбати й унікальні сорти продукції, наприклад, мацик, балик Королівський, хамон (сиров'ялені), шийка соковита в натуральних спеціях. Крім того, незабаром торгуватимуть і свіжим м'ясом.

Іван ГЛУШМАН
№46 від 16 листопада 2013 р. Категория: Виробництво, торгівля і побутове обслуговування | Просмотров: 419 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]