П'ятниця

19.04.2019

09:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Завітала в гості казка
Цікавий, чарівний світ казки. Вона захоплює, веде у незвичайний і дивовижний світ, де завжди перемагає добро, вчить мудрості, дає поради, розвиває фантазію. Напевно, кожному з нас хотілось хоч на мить повернутись у дитинство та зазирнути в казку.  

Днями до учнів 2-Б класу Острозької ЗОШ №1 казка завітала в гості. Класний керівник Надія Кір’янчук підготувала і провела незвичайне свято, якого немає в календарі, але воно є в серцях і в душах тих, хто любить казки.

Казка – це дитинство людства і його муд­рість. А світ дитинства такий різнобарвний, багатий на фантазії та мрії. І ось, як за помахом чарівної палички, клас перетворився на поле, а маленькі школярики – на ге­роїв однієї з казок, відомої усім-усім, напевно, ледь не з пелюшок... І вже росте ріпка, і виходить дід оглянути той диво-овоч, та не вдає­ться самому впоратись. Кличе на допомогу бабу, і звучать слова «Узяв дід ріпку за чуб, баба діда – за плече, тягнуть, аж піт тече... Промучились цілий день, а ріпка сидить, як пень». Приходили і внучка, і киця, і собачка – та ніяк не впораються з тією ріпкою. І тільки маленька мишка допомогла у цій нелегкій справі.

На святі панувала тепла, доброзичлива атмосфера. Герої різних казок виходили на імпровізовану сцену й діти намагалися впізнати і героя, і казку, з якої він завітав. Перед глядачами стояло нелегке завдання. Адже тільки по костюмах не впізнаєш, з якої казки баба, дід, вовк, зайчик чи лисичка. Вони ж є героями багатьох наших улюблених оповідок. Однак, деяких героїв впізнавали безпомилково і за костюмом: Буратіно, Колобка, Червону Шапочку. Цих героїв знають і люблять усі. А з яким ентузіазмом і учні, і гості свята відповідали на питання вікторини. Адже усім цікаво перевірити себе, чи пам’ятаємо, скільки тварин тягло ріпку, чи яких героїв зробили з поліна. Звучали там і пісні, які з таким завзяттям виконували діти.

Батьки учасників дійства з відповідальністю віднеслися до організації свята, підготовки декорацій та костюмів казкових героїв. Окрасою імпровізованої сцени стала виставка дитячих малюнків до казок і книжечок із улюбленими казками. Дуже хочеться, щоб мрія, а значить і казка, ніколи не зникала, щоб не черствіла дитяча душа, а розквітала чарівною квіткою і жила вічно.

Жанна ШПАК№50 від 7 грудня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 1366 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]