Субота

20.04.2019

19:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Збиралися двічі – на чергове і позачергове
У вівторок, 21 січня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. А наступного дня члени міськвиконкому зібралися на позачергове засідання. Впродовж двох днів приймалися рішення щодо роботи міськвиконкому.  

На засіданні були присутні 7 із 11 членів колегіального органу – кворум для роботи був. Після представлення запрошених головуючий на засіданні міський голова Олександр Шикер представив нового начальника управління праці та соціального захисту населення Олександра Стратюка.

До плану засідання виконкому, який друкувався в минулому номері нашої газети, було внесено два додаткові питання, які стосувалися надання вихідних даних для проведення реконструкції незавершеного будівництва спортзалу по вул. Вереснева, 3 в Острозі та питання про визначення способу участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітньою донькою.

Після представлення питань, винесених на засідання працівниками міськвиконкому, по всіх них були прийняті відповідні рішення. Зокрема, затверджено: підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до міськвиконкому впродовж ІІ-го півріччя 2013 року та завдання на І півріччя поточного; оперативний план роботи виконкому міськради на лютий 2014 р.; заходи міського плану з реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні до 2021 року; розглянуто заяви і прий­нято рішення щодо видачі вихідних даних для будівництва гаражів, присвоєння поштових адрес об’єктів у місті, об’єднання квартир та ін. Одне питання порядку денного було перенесене на наступне засідання.

На завершення керуючий справами міськвиконкому Леонід Сніщук запросив усіх присутніх на звіт міського голови Олександра Шикера перед громадою міста за роботу з листопада 2012 року до листопада 2013 (публікувався у повному обсязі в № 51 від 14 грудня 2013 р.), який відбудеться 31 січня о 15.00 в районному Будинку культури та 4 лютого о 16.00 в приміщенні КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської облради.

Позачергове засідання виконкому Острозької міськради відбулося наступного дня, у середу, 22 січня, у кабінеті міського голови. Олександр Шикер повідомив, що до плану роботи позачергового засідання міськвиконкому внесено два питання. Першим розглядали питання про затвердження скоригованих тарифів на теплову енергію установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання Острозького комунального підприємства «Теплоенергія».

Представляв членам виконкому проект рішення, аргументував необхідність його затвердження заступник міського голови Володимир Мацун. Він повідомив, що з 1 січня 2014 року зменшено вартість газу. У зв’язку з цим виникла необхідність перегляду тарифів для бюджетних та інших підприємств. Були зроблені необхідні розрахунки, які були подані в інспекцію по цінах. Звідти надійшов позитивний висновок і на основі нього та інших документів пропонується скоригувати ціни на теплопостачання для споживачів ОКП «Теплоенергія».

Члени виконкому активно обговорювали винесене на засідання питання порядку денного. На їх запитання відповідала головний бухгалтер ОКП Людмила Юрчук та головний інженер підприємства Іван Ткачук. У підсумку члени виконкому одноголосно затвердили відповідне рішення (друкується поруч).­

Також активно обговорювалося питання про відключення однієї з квартир у будинку № 22 по проспекту Незалежності від мережі централізованого теплопостачання та надання дозволу на влаштування автономного опалення. У зв’язку з тим, що триває опалювальний сезон і є мораторій на такі дії в зимовий період, то замовнику було відмовлено в його проханні.

Іван ГЛУШМАНРішення виконавчого комітету Острозької міської ради

від 22 січня 2014 року № 13

Про затвердження скоригованих тарифів на теплову енергію установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання Острозького комунального підприємства «Теплоенергія»

Розглянувши лист адміністрації Острозького комунального підприємства «Теплоенергія» щодо коригування тарифів на теплову енергію установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання, розрахованих у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06. 2011 року № 869 та Постанови Кабінету Міністрів України від 30.12. 2013 року № 951 «Про зниження ціни на природний газ», на підставі висновків Держав­ної інспекції з контролю за цінами № 17-К, 18-К від 17.01. 2014 року та керуючись п.2 ст. 28, п. 1 розд. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 1 ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконком Острозької міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити скориговані тарифи Ост­­розь­кому комунальному підприємст­ву­ «Теплоенергія»

– теплова енергія:

– установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів:

    – 21,71 грн. за 1 м2;

    – 786,40 грн. за 1 Гкал.

– промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання:

    – 25,39 грн. за 1 м2;

    – 919,55 грн. за 1 Гкал.

2. Нові скориговані тарифи на теплову енергію установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання ввести в дію з 1 січня 2014 року.

3. Дане рішення довести до відома керівників підприємств, установ, організацій через міську газету «Замкова гора» (в. о. головного редактора Глушман І. П.) та розмістити на веб-сторінці Острозької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення доручити заступнику міського голови Мацу – директору ОКП «Теплоенергія» Хведасю В. А.

Міський голова Олександр ШИКЕР
№4 від 25 січня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 291 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]