Середа

24.04.2019

15:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Зцілювати людей – їхня праця і покликання

Жіночі руки – споконвічний символ тепла, ніжності й турботи, а серце жінки – невичерпне джерело милосердя, доброти і великодушності. Саме тому професія медсестри стала майже винятково жіночою. Бо потребує вона і жертовності, і готовності завжди прийти на допомогу, і неабиякого терпіння та витримки. Добре знають і розуміють це старші медичні сестри Острозької центральної районної лікарні. Разом вони – дружній працелюбний колектив, опора, цвіт Острозької ЦРЛ. 

Помічниці, піклувальниці, ангели-хоронителі... Як тільки не називають їх в найтяжчі хвилини свого життя ті, хто потребує особливої уваги й опіки. А вони, як бджілки, підтримують одна одну, усе встигають і з усім справляються. Красиві, молоді, успішні, вони скромно говорять про свої заслуги і роботу, а коли і розповідають, то більше одна про одну, ніж про себе. І все ж таки ми розкажемо вам про них.

В Острозькій ЦРЛ працює 13 старших медичних сестер. Наймолодша за віком і досвідом – Олена Штундер, старша медсестра кардіо­ревматологічного відділення, але знань і професіоналізму їй не позичати. Найстарша та найдосвідченіша – Марія Артемчук, старша медсестра травматологічного відділення. За словами колег, вона – мудрий наставник для всього колективу, ввічлива, чуйна, доброзичлива, завжди дасть хорошу пораду в нелегкій життєвій ситуації.

Не менш досвідченим фахівцем є старша сестра медична педіатричного відділення Алла Островерха. В педіатричному відділенні жінка почала працювати з 1994 року. Попри свій 20-річний досвід у медицині Алла Василівна виглядає молодо і красиво. Дуже любить свою роботу, своє відділення та колектив.

Добре знає, що професіоналізм щохвилини стоїть на сторожі здоров’я і життя пацієнта старша сестра медична хірургічного відділення Інна Холодюк, адже працює вона у лікарні понад 15 років. Ще з дитинства знала, що буде медсестрою, піде по маминим стопам, робота якої теж була пов’язана з медициною. Інна Олександрівна свою справу любить, каже, що з такою гарною медичною «бригадою» їй в роботі нічого не страшно.

Так само, ось уже 15 років, працює з Інною Холодюк її колега та хороша подруга Ольга Рибачук-Плісецька, старша сестра медична ВАГТ. Вона закінчила факультет лікувальної справи Мелітопольського медучилища з відзнакою. Старша медсестра зізнається, що ще зі студентських років їй подобались хірургія і реанімація, а тому вона дуже раділа своїй посаді анестезиста. Каже, що тут, в Острозькій лікарні, вона себе знайшла. Про колектив також відгукується лише найкращими словами:

– У мене прекрасний колектив, ми дуже дружні, щирі, і в горі, і в радостях ми разом, завжди підтримуємо один одного. Так, у нас важка робота і буває багато важких випадків, але саме в таких складних ситуаціях людина показує своє істинне обличчя. Мій колектив – це моя друга сім’я.

Ольга Михайлівна дуже віддана своїй справі. Навіть на реєстрацію свого шлюбу жінка бігла прямо з операційної. Про цю медично-романтичну історію медсестри згадують з посмішками.

– На своє розписування я не йшла, а бігла з операційної. До церемонії залишалось 15 хвилин, а тут ще один пацієнт з грижею. Лікар потім питав, чому я не сказала. А що ж я скажу, коли операція триває?! – розповідає Ольга. – Вдома наготувала гарне вбрання, туфлі на каблуках, а прибігла просто з лікарні в чому працювала.

Однак, такі різні життєві й робочі історії тільки зблизили колектив. Підтверджує це й головна медична сестра Острозької ЦРЛ Ольга Шевчук.­

– У нас дуже дружній колектив медичних сестер. Всі свята і дні народження відзначаємо разом. Ми звикли допомагати одна одній, підтримувати. Виокремити, що хтось кращий чи гірший, не можу нікого, бо коли потрібно, то тут всі рівні. У нас працює рада медичних сестер. Також ми проводимо заняття з молодшим і середнім медперсоналом. У нас відбуваються конкурси на кращу медичну сестру, на краще відділення. Все це допомагає нам повноцінно працювати, – розповідає Ольга Володимирівна.

Господинею відділення, надійною, досвідченою, виконавчою називають колеги старшу медсестру акушерсько-гінекологічного відділення Галину Володимирівну Панчук та вітають її з професійним святом і ювілеєм. Взагалі, старші медсестри дуже добре, по-дружньому відгукуються одна про одну. Кожна намагається похвалити іншу, згадати її досягнення. Ось така взаємопідтримка та взаємодопомога, вважаю, є запорукою успішного та професійного колективу.

Напередодні Міжнародного дня медичної сестри щиро вітаємо всіх медсестер, фельдшерів, акушерок, лаборантів із професійним святом та зичимо здоров’я, невичерпної енергії, доброти, любові та справжнього людського щастя!

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 19 від 8 травня 2015 р. Категория: Медицина і здоров'я | Просмотров: 251 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]