Понеділок

20.05.2019

00:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Здав зброю – уникнув відповідальності
Аби запобігти неконтрольованому розповсюдженню зброї та профілактики злочинів з її використанням на території Острозького району, з 1 по 30 листопада поточного року проходить місячник добровільної здачі вогнепальної і холодної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.

Нині мешканці Острозького району вже здали до міліції 1 мисливську рушницю та 3 газових пістолети для подальшого їх знищення. Крім цього, було здано 1 мисливську рушницю та 1 мисливський ніж, які перебували у незаконному обігу для подальшої їх реєстрації. Однак у зв’язку із добровільною видачею та проведенням місячника добровільної здачі зброї, власники вищезазначеного озброєння звільняються від кримінальної відповідальності.

Співробітники Острозького МВ нагадують, що за порушення порядку придбання, збе­рігання, носіння, виготовлення чи збуту вог­непальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв правопорушники несуть кримінальну відповідальність. Згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України за такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років. Натомість, громадяни, які добровільно здадуть зброю, боєприпаси або вибухові матеріали, звільняються від відповідальності.

Тож працівники міліції вкотре звертаються до всіх мешканців міста та району з проханням добровільно здати зброю та вибухівку, боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, що незаконно зберігаються у них.

Дякуємо за взаєморозуміння та співпрацю.
Просмотров: 221 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]