Вівторок

23.04.2019

21:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Здолали навіть рівнян!
Острожани привезли до міста ще одну перемогу! У Рівному, 3 листопада, відбулись змагання в рамках фестивалю «Рух заради здоров’я» серед підліткових клубів області. Наша команда виборола бронзу.  

Острог представляла збірна команда підліткового клубу за місцем проживання «Надія» у складі шести хлопців (Іллі Ковша - капітан, Романа Гуцуляка, Олександра Зайцева, Василя Павельчука, Андрія Радисюка, Валентина Терлецького) та тренера, представника міського відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександра Юрчука.

Як розповів Олександр Миколайович, представництво міст та районів області було досить великим. Всього до боротьби за головні нагороди прибуло 13 команд. І хоча Острог у списку команд був останнім, тобто тринадцятим, негативна слава цієї цифри вкупі з тринадцятим роком перетворилася на позитивну для нашої команди. Адже у підсумку п’яти естафет острожани перемогли десять команд із різних куточків області, серед яких три сильні рівненські команди, а також команди міст Кузнецовськ, Дубно, центральних і північних районів області. Обійшли нашу команду лише команда с. Бугрин Гощанського району та Деражне Костопільського району.

Потенційно команда могла претендувати на ще більш високі результати, ніж третя сходинка турніру – не вистачило долей секунд, а, може, фарту, щоб вибороти срібло і поборотися за золоті нагороди. Але призове місце серед такого великого представництва команд не вплинуло на яскравість сяйва бронзових медалей на грудях наших хлопців. Головне – вони взяли участь у боротьбі і гідно представили наше славне місто. Бронзові призери змагань нагороджені особистими та командним дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Сподіваємось, що й надалі острожани радуватимуть нас перемогами на обласному та всеукраїнських рівнях.

Людмила ПАНАСЮК
№45 від 9 листопада 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 230 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]