П'ятниця

26.04.2019

17:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Здоров’я – на все життя!
Молодому поколінню дається своєрідний кредит – здоров’я, яке потрібно зберегти на усе життя, а тому ми, центр учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, намагаємось систематично проводити заходи, спрямовані на популяризацію здорового способу життя, вироблення у школярів негативного ставлення до шкідливих звичок, а також на заохочення дітей займатися спортом.  

Нещодавно у школі проходив тиждень «Збережи здоров’я та й на все життя!». В його рамках учнями 8-В класу організовано виступ агітбригади «Захисти мене від лиха і зла, бо я ще дитина мала» для учнів 4-их класів; центр інформації випустив стіннівку «Здорове харчування школяра». Учні 5 класів долучилися до проведення круглого столу «Чи варто курити?» під керівництвом вчителя основ здоров’я. Вчителями біології проведено урок-прес-конференцію «ВІЛ/СНІД: шляхи передачі та діагностика». Практичним психологом організовано проведення психологічного тренінгу для учнів 9-их класів «Чому я продовжую курити?». У шкільній бібліотеці створено постійно діючу виставку літератури «Здоров’я – запорука краси і сили», яка постійно оновлюється. Також в рамках тижня практичним психологом проведено психолого-педагогічний семінар-тренінг для педагогів на тему «Збереження і розвиток здоров’я дитини як педагогічне завдання». Класними керівниками 1-11 класів проведено години спілкування на теми «Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров’я?», «Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйся!», «Правила здорового способу життя», «Моє здоров’я – найбільший скарб», «Шкідливі звички – ворог людини», «У здоровому тілі здоровий дух» та інші.

Заходи, які проводить школа для популяризації здорового способу життя, поступово дають свої плоди: все більше молоді приймає рішення вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, адже це хороший шанс не лише чудово себе почувати і гарно виглядати, можливість виділитись із сірої маси байдужих до свого здоров’я людей.

І я, як представник центру учнівського самоврядування, пишаюсь тим, що наша скромна робота є частинкою тієї діяльності, яку проводить школа в цьому напрямку. Користуючись нагодою, хочу закликати молодь зробити правильний вибір, а батьківську громадськість – підтримати дітей морально та власним прикладом. І нехай безцінний резерв здоров’я, який дарує нам молодість, ми збережемо на все життя, щоб по краплині витрачати його не на порожні розваги та боротьбу з хворобами, а на дітей та внуків у глибокій старості!

Анна СТАСЮК, учениця 10-Б класу, голова центру з питань інформації учнівського самоврядування «Максимум» Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
№4 від 26 січня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 409 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]