Субота

20.04.2019

07:52

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Здоров’я починається з молитви
Найважливішим для людини є її здоров’я. Втім, по-справжньому це розумієш лише тоді, коли його втрачаєш...  

Істинна причина всіх наших бід і хвороб полягає у порушенні нами духовних законів (мовою Церкви – це гріх і недосконалість). Проявляється ж воно на трьох рівнях – духовному, душевному і тілесному.

На духовному рівні – це гордість (несмиренність) та нелюбовність наші.

На душевному – це негативність мислення (випромінювання зла, песимізм) та психологія споживацтва.

На тілесному – це нестриманість, надмірність та сластолюбство.

Тож у дійсності все дуже просто, як і Бог наш Простий. Хочеш бути здоровим – будь ним. А для цього – просто змирись, і здобудь внутрішню цілющу силу, духовну енергію благодаті. Бог-бо "противиться гордим, а смиренним дає благодать” (Якова, 4.6).

1. Визнай власну свою гріховність та недосконалість.

2. Покайся перед Богом (для тих, хто іще не знайшов Його, хоча б так: "Господи, якщо Ти є! Прости мене, грішного..."), і обов’язково сам прости усім кривдникам своїм.

3. Відкинь утробно-споживацьку психологію, та оберни мислення своє з негативного на позитив (пильнуй не випромінювати зла; вчися любити – для початку дітей, внуків своїх, це найпростіше).

4. Почни звільнення своє:

а) молися (як можеш, так і молись – удома, в дорозі, у парку, на природі, у церкві);

б) читай Біблію – Святе Письмо (найкраще псалми, притчі Соломонові, Екклезіаста, книги Нового завіту, починаючи з Євангелій) – та іншу духовну літературу;

в) не переїдай. Доклади зусиль, аби звіль­ни­тися від алкоголю та тютюнопаління;

г) цілковито віддавшись Богові, довірившись Йому, скуштуй смак посту та очищувального говіння вдосконалення заради;

д) полюби холодну воду (як мінімум зранку та на ніч мий ноги до колін холодною проточною водою. Вмивайся також – тільки холодною).

Іди середнім шляхом, але пам’ятай: чим вище буде твій подвиг, тим вище буде й результат.

Що краще: покаяння чи хіміотерапія? Самозречення чи лікарські процедури? Суворий піст та холодна вода – чи скальпель хірурга?..

Вибір – за нами…

www.vedmedenko.org

Молитва за хворого


О, премилосердний Боже, Отче, Сине i Святий Дух, що Тобi в Нероздiльнiй Трійцi поклоняємось i Тебе славимо! Зглянься милостиво на раба Твого (iм’я) недужого, вiдпусти йому всi провини його, подай йому зцiлення вiд хвороби, поверни йому здоров’я i сили тiлеснi, подай йому довге й щасливе життя, земнi й духовнi Твої блага, щоб вiн разом з нами приносив подячнi молитви Тобi, всещедрому Богу i Творцевi нашому. Пресвята Богородице, всесильним заступництвом Твоїм допоможи менi ублагати Сина Твого, Бога нашого, за зцiлення раба Божого (iм’я). Усi святi й ангели Господнi, молiте Бога за недужого раба Його (iм’я).

АмiньМолитва за всіх, хто в дорозі

Святий Архангеле Рафаїле, заступнику подорожуючих, супроводь нас із Твоїми легіонами ангельськими й порятуй від пасток диявольських. Захисти нас у всякій подорожі! І всіх тих, хто зустрінеться нам.

Святий Архангеле Михаїле, по молитві нашій й наших Ангелів-Хоронителів захисти нас перед силами зла і скинь їх у пекло, щоб не заважали вони подорожувати нам і тим, хто з нами.

Святий Архангеле Гавриїле, передай тричі благодатному Непорочному Серцю Цариці вашої вкупі з усіма Ангелами Твоїми й нашими Ангелами-Хоронителями поклін небесний і випроси добрий шлях для нас і тих, що їдуть із нами.

Яка потіха для нас знати, що Ви, Святі Ангели, опікуєте нас щораз , коли ми самі вже неспроможні; що Ви допомагаєте нам у нужді, нестатку й страху, коли ми кличемо Вас, і вірним шляхом, через темні мости ведете нас у Небесний Дім Отчий.

АміньМолитва вагітної жінки

О Преславна Божа Мати! Змилуйся над слугою Твоєю і прийди мені на допомогу в час моїх болів і небезпек, з якими народжують дітей усі бідні Євині дочки.

Згадай, о благословенна в жонах, з якою радістю і любов’ю Ти поспішала в нагірний край відвідати родичку Твою Єлизавету, коли вона сподівалася дитини, і як чудесно позначилося Твоє благодатне відвідання на матері та немовляткові. З невичерпного благосердя Твого даруй і мені, негідній слузі Твоїй, дочекатися дитини. Даруй мені таку благодать, щоб дитя, яке виношую тепер під моїм серцем, з’явившись на світ з радістю, подібно до святого немовляти Йоана, поклонялося Божественному Господу Спасителеві, що з любові до нас, грішних, впокорився і сам став немовлятком. Невимовна радість, якою переповнювалося Твоє Непорочне Серце при спогляданні Твого Новонародженого Сина й Господа, нехай утішить скорботу, що належить мені перетерпіти серед болів народження.

Життя світу, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай спасе мене від смерті в годину пологів і нехай прилучить плід лона мого до числа Божих обранців. Вислухай, Пресвята Царице Небесна, смиренне благання моє і зглянься над бідною грішницею Твоїм ласкавим оком; не присором надії на Твоє велике милосердя й осіни мене, помічнице християн, цілителько хворих, Твоїм материнським покровом у час моїх мук і болів, щоб сподобилася я відчути на собі, що Ти – Мати милосердя, і щоб я завжди прославляла Твою милість, яка ніколи не відкидає молитви бідних і визволяє всіх, хто звертається до Тебе в час скорботи й хвороби.

Амінь

№3 від 19 січня 2013 р. Категория: Народні звичаї, свята, релігійне життя | Просмотров: 291 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]