Середа

24.04.2019

15:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Здоров’я в тіло – радість в дім
Унікальний і цікавий прикладний семінар-практикум «Здоров’я, молодість, краса. Гармонія душі і тіла. Чоловічі та жіночі енергії.» було організовано і проведено нещодавно в районному Будинку школяра Острозьким міськрайонним молодіжним клубом «Здрав будь» спільно із Дніпропетровською громадською організацією «Школа характерного козацтва». Головною метою заходу було навчити учасників жити у гармонії душі і тіла, людства і природи, відродити незаслужено забуту філософію і практики нашого народу – козаків-характерників.  

Умовно захід можна було розділити на три частини. Перша – теорія, друга – практичні заняття і третя – індивідуальні консультації. У комплексі вони дали присутнім можливість ознайомитися із самобутньою історико-культурною спадщиною українського народу, виражену у древньослов’янських оздоровчих психо-фізичних та духовно-прикладних практиках. Такий підхід не випадковий. Бо лише теоретично «підкована» людина, використовуючи свої знання, могла активізувати свої енергетичні резерви, стати енергійнішою людиною, отримати гарне самопочуття, провести корекцію косметичних недоліків, безмедекаментозно вирішити свої проблемні питання зі здоров’ям, змінити свої негативні звички шляхом трансформації їх в почуття радості та щастя. Саме такі завдання, не мало не багато, ставили собі на меті організатори семінару-практикуму.

Після реєстрації учасників інструктор древньослов’янських психофізичних та духовно-прикладних оздоровчих практик, керівник Дніпропетровської міської громадської організації «Школа характерного козацтва» Петро Савлук вів мову про світ та людину, як енергетичну складову Всесвіту, про славні звитяги та доблесть козаків-характерників Сірка та Богуна, про сімейний устрій козаків та українців козацької доби.

– Ми маємо усвідомити, що наш організм – це будинок, у якому живе наша душа, – вів мову Петро Володимирович. – Необхідно зупинитись і спитати себе: «Яку оселю хоче мати наша божественна часточка? Що мені не подобається в теперішньому будинку?» Усвідомивши потребу змін, ми можемо виробити програму дій. Самовдосконалюватися можна лише з допомогою нелегкої, цілеспрямованої праці над собою, подолавши лінь, усталені і не завжди правильні уявлення про світ, людину, релігію, здоров’я, життєві принципи.

Мова велась про взаємозв’язок енергетичної складової людини і її рухової активності та психофізичних можливостей організму. У підсумку було виведено формулу: тільки осмислена рухова активність, вміння жити по совісті (в першу чергу з самим собою) та у гармонії з природою можуть забезпечити хороше здоров’я людині, як фізичне так і психічне. Заклавши теоретичне підґрунтя в другій частині семінару-практикуму, інструктор навчав учасників активізовувати внутрішні енергетичні можливості організму у рухах, які розвивають дух і тіло. Було вивчення близько 40 фізичних вправ, кожна з яких, як для початківців, була нелегкою. Потім вивчались дихальні вправи – накопичувальні і очищувальні.

У третій частині тренер працював по індивідуальній програмі із учасниками семінару. В основу були покладені духовно-прикладні практики та ладовання (гармонізація) внутрішніх процесів на енергетичному, психо-емоційному та фізичному рівнях. У його ході здійснювалося практичне вирішення проблем зі здоров’ям учасників семінару. Голова громадської організації «Здрав будь» Олег Швець каже, що у цій частині можна було вирішити внутрішні проблеми у сім’ях, на роботі, зняти проблеми алкогольної та нікотинової залежності тощо. Цікавий факт, що всім дуже відомі вроки мають доволі прості пояснення, які лежать в сфері елементарних знань про біоінформаційні технології. Адже наука вже давно пішла уперед, нам лишилось тільки її догнати і осягнути.

У завершальній частині семінару-практикуму здійснювалось закріплення матеріалу, розвиток здобутих знань і вмінь. Тоді ж було оголошено, що семінаром-практикумом стартував проект «Здоров’я в тіло – радість в дім». Олег Швець каже, що реалізовуючи його, міськрайонний молодіжний клуб «Здрав будь» хоче популяризовувати серед мешканців нашого краю оздоровчі практики, методики, традиції наших предків.

– Семінар-практикум був для мене дуже корисним і пізнавальним, – відзначив один із його учасників у книзі відгуків. – Мені вдалось задовольнити своє прагнення до самопізнання, значно розширити світогляд.

Можливість випробувати ці методики і техніки на собі кожен бажаючий зможе найближчим часом. Про формування групи «Здоров’я», інформацію про проведення наступних практичних семінарів, зокрема для батьків «Я і моя сім’я», козацьке бойове мистецтво «Триглав» можна довідатися за те­лефонами: 098-966-42-89, 063-44-585-27 – контактна особа керівник ОМК «Здрав будь» Олег Швець.

– Дякую за сприяння у підготовці та проведенні семінару заступнику міського голови Ользі Логвін, начальнику відділу освіти Острозької РДА Олегу Коломису, директору районного Будинку школяра Андрію Дякову та усім, хто долучився до його організації, – підсумував Олег Швець.

Іван ГЛУШМАН
№50 від 15 грудня 2012 р. Категория: Події | Просмотров: 314 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]