Вівторок

23.04.2019

09:52

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Здорове довкілля – здорові діти
Прищеплювали своїм маленьким вихованцям любов до рідного краю, наголошували на необхідності берегти природу і показали, що можна виготовити із речей, які дуже швидко потрапляють у смітник, педагоги в Острозькому ДНЗ №2 «Веселка». Усе це відбувалося у ході екологічної розваги «Будь природі другом».

Розпочалося свято тим, що дітки під музику зайшли у зал і зайняли свої місця у її центрі. Їх палко вітали батьки та інші дошкільнята, які не були задіяні у заході. Вихователі середньої групи Вікторія Марченко та Олена Сергієнко доброзичливо говорили про те, що ранок починається із ясного сонечка, річка – зі струмочка, гарний настрій – із привітної усмішки. Вона в свою чергу з’являється тоді, коли є здоров’я. І воно можливе лише тоді, коли буде здорове усе довкілля (тварини, рослини, повітря, вода, земля) – кожна зірвана квіточка, пошкоджене дерево, забруднений ставок, річка, поле – це рана природі.

А далі діти у своїх виступах віршами, піснями, іграми і навіть танцями розповідали про красу природи, як її треба любити, берегти наші безцінні скарби, що треба робити, аби зберегти життя на Землі, про необхідність відновлення лісу та ін. Особливо емоційним і повчальним було волання Землі про те, що людина чинить дуже погано, забруднюючи повітря, ґрунти і водойми сміттям і відходами. Не залишив байдужим нікого танець кольорів веселки. Присутні також здійснили мандрівку до лісу, де сумує берізка; до річки, на березі якої ми побачили багато сміття і юні екологи кинулись його прибирати; слухали монолог метелика, якого намагався впіймати хлопчик.

Прекрасним завершальним акордом свята стала демонстрація одягу, виготовленого із паперу, поліетилену, пластмаси та інших матеріалів. Фантазія дітей, а головним чином батьків і вихователів, перетворила потенційне сміття на вишуканий одяг для тендітних принцес, галантних кавалерів і багатьох інших казкових і літературних героїв (на знімку). Вони кружляли перед глядачами, уявно переносячи нас у епоху ренесансу, і зовсім не біда, що це 3-5-річні дітки. А ще вихователі показали присутнім предмети для дому, які можна виготовити із матеріалу, який мав опинитись у смітті.

– Цим святом у ДНЗ №2 «Веселка» розпочався проект екологічного напрямку, – розповідає методист міського відділу освіти Тетяна Слободян, яка була присутня на святі. – Хочу висловити велику подяку вихователям та батькам за творчу роботу в підготовці свята. Сьогодні дуже важливо привчити дітей вже із дитячого садочка любити природу, виробляти у них гуманне ставлення до братів наших менших. У цілому захід справив дуже хороше враження – граючись, слухаючи цікаву і доступну для дітей інформацію, здійснювалось екологічне виховання. Думаю, що сьогодні без нього сформувати свідому і грамотну людину неможливо.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 353 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]