Неділя

21.04.2019

17:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Живемо в режимі підвищеної готовності

У середу, 11 лютого, в приміщенні Острозької рай­держ­адміністрації відбулося засідання за участі начальників служб цивільного захисту, представників Головного управління МНС в Рівненській області щодо готовності населення до дій в умовах терористичних проявів. 

За інформацією підполковника служби цивільного захисту Рівненської області Романа Дриги, відповідно до розпорядження Кабміну «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації», на території Рівненської області з 26 січня 2015 року фактично введено «режим підвищеної готовності». Роман Юрійович також зазначив низку завдань вказаного режиму, які можна поділити на організаційні та практичні.­

До організаційних заходів належать перевірка планів із ліквідації надзвичайних ситуацій, визначення планів на особливий період, перевірка системи оповіщення населення, підготовка захисних споруд. Серед практичних заходів завідувач навчально-консультаційним пунктом м. Острог НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Ярослав Андросюк зауважив – посилення охорони вразливих об’єктів, патрулювання на дорогах та ін.

Учасникам засідання був запропонований ряд навчальних відео «Знати, щоб вижити» про те, як діяти у випадку артобстрілів,  що робити при аварії на хімічно небезпечному об’єкті та про порядок укриття в захисних спорудах.

Після засідання співробітники Головного управління ДСНС області провели перевірку готовності місцевих ланок територіальної підсистеми єдиної держсистеми ЦЗ Острога та Острозького р-ну в режимі підвищеної готовності за присутності в. о. голови райдержадміністрації Богдана Туровича та першого заступника міського голови Віталія Ундіра. Було проведено заняття щодо порядку дій виникнення можливих НС та проведення рятувальних й інших робіт.  Змоделювавши ситуацію "Ліквідація пожежі  та її  наслідків  внаслідок  несанкціонованого підриву автомобіля", перевірили їх готовність. В ході навчання були відпрацьовані питання оповіщення сил ЦЗ та постановка їм завдань на ліквідацію НС, надання медичної допомоги потерпілим та ліквідація наслідків НС.

Нагадаємо, 26 січня в Донецькій та Луганській областях було запроваджено режим надзвичайної ситуації, а по всій території держави – режим підвищеної готовності.

Євгенія ПОЛІЩУК
№ 7 від 14 лютого 2015 р. Категория: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Просмотров: 176 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]