Субота

20.04.2019

19:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Зі скаргами – у спеціальний підрозділ
П’ятнадцяту річницю створення підрозділів по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби відзначив 12 листопада відділ внутрішньої безпеки при ДПА в Рівненській області Управління внутрішньої безпеки ДПС України.


Цього дня в 1996 р. до структури Державної податкової адміністрації України було введено Управління по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби, на цей час – Управління внутрішньої безпеки Державної податкової служби України та підпорядковані йому регіональні підрозділи внутрішньої безпеки при державних податкових адміністраціях в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі .

Підрозділ внутрішньої безпеки – структурний органічний елемент системи органів ДПС, який хоч і має специфічні статус і завдання, певну закритість від решти підрозділів, однак його робота спрямована суто на забезпечення умов нормального функціонування всієї системи ДПС.

Головним для підрозділу є боротьба з корупцією та іншими правопорушеннями, які у той чи інший спосіб загрожують нормальній діяльності державної податкової служби, викриття злочинних схем та одіозних податківців, задіяних у незаконних операціях, на покаранні їх та оприлюдненні цих фактів.

Важливу роль відіграють проблеми організації безпеки працівників податкової служби та безпечного функціонування об’єктів податкових органів.

Разом з цим, у межах наданої компетенції, підрозділ сприяє працівникам органів ДПС у викритті порушень податкового законодавства.

Здійснюється розгляд і перевірка листів, скарг та заяв громадян і юридичних осіб щодо дій податкових органів та їх працівників, у яких міститься інформація про порушення антикорупційного законодавства чи вбачаються ознаки посадових злочинів.

В органах ДПС створено умови, за яких кожен платник податків може звернутися до підрозділу внутрішньої безпеки зі скаргою на діяльність податківців, повідомити про можливі факти порушення податкового законодавства несумлінними платниками податків.

Згідно вимог ДПС України, відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" №3206-VI від 07.04.2011р., роботу підрозділу в поточному році активізовано у напрямку здійснення профілактики та попередження правопорушень в органах ДПС, вжиття всіх заходів для припинення та локалізації наслідків вчинення злочинів чи корупційних правопорушень, забезпечення відкритості та прозорості роботи податкових органів.

В’ячеслав ШТЕЙБАРТ, перший заступник начальника Здолбунівської ОДПІ

Просмотров: 286 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]