Вівторок

23.04.2019

20:54

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Зібратись разом – початок ! Триматись разом – процес! Працювати разом – успіх!

Кожній дорослій людині добре відомо, що всі діти люблять різні секрети та таємниці. Це не дивно, тому що для дитини кожен новий крок у розвитку – це чергове велике і важливе відкриття, це розгадка чергового секрету, чергової таємниці багатогранного і складного світу. У кожній дитині генетично закладено прагнення до пошукової активності, до розгадки секретів і таємниць навколишнього життя. Оптимальним середовищем, яке сприяє виявленню творчих можливостей як дорослих, так і дітей, є демократична, відкрита, емоційно насичена, позитивна атмосфера творчого співробітництва. Адже успішна реалізація творчих ідей педагогічного колективу прямо визначає рівень успішності розвитку дітей і статус успішності всієї школи.    Визнання в кожній дитині особистості як неповторної цінності однозначно призводить до секрету, якому видатний педагог В. Шаталов дав назву «ефекту солоного огірка»: киньте огірок у банку з розсолом – і огірок стане солоним. Точніше створіть у школі умови для прояву різних здібностей дітей – і побачите результат. 

У школі однією із таких умов є проведення предметних тижнів. Тож зібрались разом, розкрили професійні секрети та досягли успіху вчителі початкових класів Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Творчі ідеї демонстрували упродовж Тижня початкових класів, що проходив у школі 9-13 лютого 2015 року.

День креативних ідей (понеділок) активізував роботу шкільних міні-майстерень «Паперовий бум» і забезпечив роботу виставки «На доброму серці тримається світ». Майстер-клас з виготовлення «валентинок» для сервірування столу показали четвертокласники (вчитель В. М. Ясінська). Другокласники (вчитель Л. О. Статкевич)  вчились створювати аплікацію і шанувати лебедів. А третьокласники (вчитель О. О. Войтко) попрощалися із зимою, навчилися­ техніці мозаїчного торцювання і презентували своїх «сніговичків».­

Із сивої давнини бере початок наша мова. Тому Дню рідної мови були приурочені заходи у наступний день (вівторок). Театралізоване дійство – урок пам’яті «Виростеш ти, сину!» та яскрававе, насичене інтерактивними вправами інтелектуальне шоу «Я – українець!» підготували четвер­токласники (вчитель В. М. Ясінська) і звернулися до всіх із закликом «Дорогі друзі! До вас наше слово. Саме до вас! Це від вас залежить зараз, чи перерветься золота нитка тисячоліть, а чи оживе і заграє на сонці! Це від вас залежить, чи джерело рідної мови замулиться у ваших душах, а чи пружно і вільно дихатиме!». Урок викликав у присутніх сльозу, діти затамували подих і слухали рядки із творів відомих авторів, полинули у світ життя Василя Симоненка. Урок літературного читання «Рідна, люба, наша мово!» пройшов у 3 класі. Уміло акцентувала увагу своїх вихованців на традиціях та літературних жанрах української мови вчитель І. В. Романчук. Мандрували стежками рідної мови та знайомились з «Перлинами українського слова» учні 2 класу. Цікава презентація та майстерне уміння досвідченого педагога Л. О. Статкевич допомогли дітям розгадати секрети української мови на зупинці «Казковій», у провулку «Загадковім», на вулиці «Поетичній», у «Парку приказок». А «Галявина відпочинку» створювала веселий настрій та позитивні емоції. Про «Шевченків край... землю безсмертного Тараса...» дізнавались першокласники (вчитель  Л. А. Перепелиця).

У середу учні початкових класів побували на Планеті Міркувань, а четвер запросив усіх на День природи. Потурбувались діти про крилатих мешканців садів і парків, з допомогою батьків змайстрували годівнички і подарували будиночки для пернатих.

Закінчився тиждень конкурсом-святом вихованості, толерантності, поваги та терпіння. У п’ятницю всі учні були запрошені на урок Мудрості , щоб ще раз пригадати, що вихованість, ввічливість і толерантність – ознаки справжньої людини, християнина. Ці ознаки можуть творити чудеса: розтоплювати холодні серця, винаходити незвичайні речі, оживляти черстві душі і просто робити життя радісним, щасливим і прекрасним.

На завершення учасники свята отримали смачну солоденьку випічку у вигляді валентинки із секретом «Love cocіes» і залишили свято із думкою-порадою ( для себе і для всіх ) на кожен день «До серця йде лиш те, що йде від серця»: відчиняйте двері своєї душі і випускайте слова ввічливості. Нехай вони літають по всьому світу. Нехай заходять у кожну шпаринку. І щоб усі знали, як багато добрих слів можуть зробити радість для серця і душі іншим людям. Хай усім від цього стає приємніше і веселіше...».

Світлана Олійник,
заступник директора з навчальної роботи Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

№ 8 від 21 лютого 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 220 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]