Четвер

25.04.2019

00:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Зігріли концертом
Прекрасний концерт учням середніх класів острозьких ЗОШ подарували у середу, 16 жовтня, лауреати та переможці фестивалю молодих виконавців естрадної пісні «Під небом Рівного». Зі сцени районного Будинку культури звучали пісні різними мовами і на усілякий смак.

Відкрив захід Павло Павелко – один із організаторів фестивалю, голова журі та обласного творчого об’єднання «Фієста», поет, композитор. Він коротко розповів про свято молодості і пісні у Рівному, закликав нинішніх школярів спробувати свої сили на сцені, презентував свою збірки віршів, виконав під гітару три пісні – «Салют» французькою мовою із репертуару Джо Дасена, як своєрідну візитівку заходу, а також «Їхали за сонцем українці» та «В нашому домі оселився домовик». Потім по черзі на сцену ведучий запрошував молодих виконавців – лауреатів та переможців цьогорічного та минулорічних фестивалів Олексія Капланова, Любов Іванчук, Віталія Мельника, Ольгу Калиновську, Галину Кухарчук, Ірину Захоровську. У їх виконанні звучали пісні на українській, англійській, французькій і російській мовах. Майже кожен гість міста в кінці свого виступу говорив про Острог, свої враження про нього, як гарне і цікаве місто.

Зі сцени артисти та їх керівник, а в залі вдячні глядачі оплесками та схвальними вигуками дякували тим, хто допоміг організувати свято мистецтва для учнів – відділам культури та туризму, освіти РДА, ЗАТ «Меркурій», підприємцю Олександру Петрушину, приватному нотаріусу Наталії Сержант. Від пісень, веселого настрою, майже повністю заповненої зали, здавалося, що у неопаленому приміщенні стало тепліше. Це зауважив ведучий і, здається, що я справді це відчув.

Чудовий концерт, молоді артисти виклалися, як кажуть, по повній програмі. Але, на жаль, прикро було за поведінку деяких юних глядачів у залі. Педагогам постійно доводилось їх вгамовувати. Звісно, діти дуже непосидючі, для них годину висидіти – важко. І все ж, батьки, в першу чергу, суспільство та школа мають вчити дітей елементарній культурі, повазі до праці і таланту інших.

Віктор ХЛУС
Просмотров: 297 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]