Субота

20.04.2019

19:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Зігрівала гостинність і щире слово
У четвер, 4 квітня, у мистецькій вітальні Острозької центральної районної бібліотеки відбулося засідання літературного об’єднання імені Івана Маєвського. Хоч на вулиці було прохолодно, йшов дощ, у затишній залі панував затишок і тепло, які надихали до розмови і творчості.  

Гостинні господарі запропонували членам літоб’єднання ще раз познайомитися із виставкою, присвяченою лікарю і письменнику Івану Маєвському, а також переглянути відеопрезентацію, яка розповідала про життєвий і творчий шлях автора оповідань, повістей та роману. Її озвучила бібліотекар Оксана Матвійчук. Потім відбулося обговорення виставки, літературних творів Івана Мусійовича. Наголошувалось на тому, що твори острозького письменника сьогодні необхідно популяризувати серед молоді, вивчати у шкільному курсі української літератури.

На жаль, на засідання, через негоду, хвороби членів літоб’єднання і їх сімей, роботу та навчання не прибуло багато активістів. Незважаючи на це засідання відбулось. Кожен із присутніх ділився власними думками щодо сьогоднішніх літературних процесів на Острожчині і в Україні, висловлювалась стурбованість, що ніяк не вийде обіцяний ще 10 років тому літературний альманах Острожчини. Свої твори читали Тетяна Бобровницька, яка ще пам’ятає засідання літоб’єднання «Промінь» у районній газеті під керівництвом Івана Маєвського та юна поетеса, учениця Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Інна Дубіцька.

За чашкою чаю, спілкуючись на різні теми – швидко збігли півтори години. Було вирішено, що наступне засідання відбудеться після Великодня у тому ж приміщенні. Хотілося, щоб учні шкіл міста, творча молодь активніше долучалася до роботи літоб’єднання, пропонувала свої твори для обговорення.

Іван ГЛУШМАН, голова літоб’єднання ім. Івана Маєвського
№15 від 13 квітня 2013 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 229 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]