Понеділок

20.05.2019

00:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Злодій і напруги не злякався
Черговий і, на жаль, традиційний прояв вандалізму стався у місті минулого тижня. Біля районного Будинку школяра злодій вирвав по-живому нічний ліхтар, який підсвічує будівлю. Цього разу злочинця навіть бачили і вкрадене повернули.

Після встановлення 4 нічних ліхтарів на клумбі, Будинок школяра у вечірній час став виглядати особливо привабливо. Адже підсвітка, оригінальні клумби і жовто-білий фасад будівлі створювали відчуття гармонії і краси. Але добро і зло завжди ходять поруч...

Директор Будинку школяра Андрій Дяков розповів, що прикрий інцидент стався близько першої години ночі 27 квітня. Увагу жителя будинку навпроти привернув дивний звук, який доносився через дорогу. Він і помітив, що злодій виламує із газону нічний ліхтар, не побоявшись, що той був під напругою. Зловмисник побачив, що його хочуть зупинити, почав тікати і покинув ліхтар.

– Прикро, що в погоні за дріб’язковою наживою нищиться майно, людська праця. Он і на клумбі поруч хтось квіти повиривав, – обурюється Андрій Дяков. – Заявляти в міліцію про це сенсу немає, адже вартість вкраденого, до того ж ще і повернутого, складає 600 гривень. А не так давно зловмисники поцупили кришку каналізаційного люка біля закладу. Комунальники його прикрили, але це ж також могло б спровокувати чиєсь каліцтво!

Таким варварам, як цей, варто б публічний суд влаштувати, аби іншим було не повадно. Але, як казав наш земляк: «Маємо те, що маємо»...

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 320 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]