Понеділок

22.04.2019

03:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Змагалися, а перемогла дружба
Учні музичної школи вміють не тільки гарно співати, а й весело жартувати. Це вони вже вкотре доказали на щорічному «Музичному КВК», яке відбулось 3 лютого у стінах Острозької музичної школи. Дійство, яке тривало понад дві години, зовсім не втомило глядачів, і вони однаково голосно аплодували та підтримували команд-фаворитів як в кінці, так і на початку.   

Дві команди – «Терлики» та «М’юзік бамбіно» – змагалися за перемогу у Музичному КВК. До їх складу входили найактивніші учні школи різних років навчання та класів. Усіх їх об’єднувало одне: вміння та бажання жартувати, гарний настрій, багатство фантазії та любов до музики. Все це вони й вклали у свої номери. Тема цьогорічного КВК – «Єврошкола – школа майбутнього», іншими словами учні мали показати своє жартівливе бачення європейської освіти. Оцінювало виступи команд журі у складі вчителів школи Інни Хмарук, Романа Кобетяка та директора школи Валентини Кузьменко. І вже за перший конкурс обом командам виставили максимальні бали – неможливо було вибрати кращу, представлення команд були зовсім різні та кожне по-своєму цікаве, актуальне та смішне. Далі між учасниками зберігався відрив у балах. Щоправда, команди, яка вела б перед упродовж усієї гри, не було – чи не кожен конкурс міняв ситуацію. А конкурсів було багато. Крім вже згаданого представлення та традиційного домашнього завдання, учні змагались у знанні музичних термінів, сприйнятті музики на слух, музичній грамоті. Довелось їм також згадати деякі факти з біографії композиторів і музику з відомих кіно- та мульт­фільмів.

Вболівальники в залі поділились на два «табори» і дружно підтримували своїх фаворитів. Вони викрикували то назви команд, то кричалки, то просто гучно аплодували. По-своєму вони також змагались між собою – хто гучніше і яскравіше підтримає свою команду, а журі жартувало, що через такий шум-гам у гості можуть навідатись сусіди (міліція).

Надзвичайно цікавим був також конкурс капітанів. Потрібно було придумати свої інструменти і показати їх в дії. Обидві команди підійшли до нього дуже творчо. Музичні інструменти «Терликів» – все те, що вони могли б із собою взяти на Майдан: каструлі, крупи, пластикові пляшки, ложки та виделки. «М’юзік бамбіно» ж почули музику у звуках канцелярських знарядь у бухгалтерії. У руках учнів заспівала навіть «Замкова гора».

Цей конкурс тільки утвердив журі в їх рішенні. Вони перекреслили всі результати, отримані командами упродовж гри, і оголосили, що перемогла дружба, бо команди однаково сильні та веселі. На згадку про свято учні збережуть спогади та пам’ятні сувеніри.

Людмила ПАНАСЮК
№7 від 8 лютого 2014 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 226 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]