Середа

24.04.2019

18:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Змагалися, і всі отримали подарунки
З нагоди Міжнародного дня інвалідів та 22-ої річниці Збройних Сил України у фізкультурно-спортивному клубі інвалідів «Повір у себе» відбулися змагання з кульової стрільби серед дітей з обмеженими фізичними можливостями. За їх підсумками кращі були нагороджені грамотами та медалями. Всі учасники від організаторів, а це був відділ з питань сім’ї, молоді та спорту і спортивно-технічний клуб Острозької міської та районної організацій Товариства сприяння обороні України, отримали подарунки.  

Перед змаганнями головний суддя Павло Форсюк провів інструктаж, під час якого розповів про правила поводження зі зброєю, умови змагань та показав, як необхідно заряджати гвинтівку, прицілюватися. Кожному учаснику вручалися три патрони для проб­ної стрільби і десять для залікової.­

Підбив підсумки голова спортивно-технічного клубу Острозької міської та районної організацій Товариства сприяння обороні України, керівник клубу «Повір у себе» Дмитро Волянюк, який подякував усім за участь у змаганнях. Він зазначив, що кожний учасник став переможцем, бо доклав багато зусиль, щоб дістатися до клубу, змагатися, подолати свої недуги. А це дуже важко для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Оголосив підсумки змагань головний суддя Павло Форсюк. Він разом із начальником відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради та керівником СТК Дмитром Волянюком вручили нагороди за перше місце Леоніду Щеглюку (див. фото, на передньому плані), друге – Андрію Приймаку, третє – Володимиру Москалюку. На завершення всі учасники, а також переможці та організатори сфотографувались на пам’ять.

Організатори змагань вис­­ловлюють щиру подяку за матеріальну допомогу підп­риємцям магазину «Колорит», директору ТзОВ «Острозький завод мінеральної води» Олені Рудьо та ТзОВ «Меридіан» за допомогу в організації заходу.

Іван МОЧЕРНЯК

№50 від 7 грудня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 197 | Добавил: Zamkova | Теги: Острог, змагання, Іван Глушман, Дмитро Волянюк, Замкова гора | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]