П'ятниця

19.04.2019

17:36

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Змагалися і згадували війну
З нагоди відзначення 67-річниці Великої Перемоги 27 квітня райміська організація Товариства сприяння обороні України (ТСОУ) організувала у Острозькому психоневрологічному інтернаті змагання із стрільби з пневматичної гвинтівки. Кращі стрільці були нагороджені, інші у спортивній боротьбі, але доброзичливій обстановці, вдосконалювали свої вміння, дехто просто вчився стріляти.

Під час відкриття змагань головний суддя, викладач спортивно-технічного клубу, неодноразовий призер обласних змагань із стрільби Павло Форсюк розповів про їх регламент, правила безпеки під час ведення вогню. Голова райміської організації ТСОУ Дмитро Волянюк відзначив, що Перемога далася нашому народу неймовірно важкою ціною. Кувалась вона на фронтах, заводах, фабриках, у колгоспах, і навіть на курсах і школах, які організовував ТСОАВІАХІМ – правонаступницею якого є сьогоднішня організація ТСОУ. Її вклад у розгром фашистської навали важко переоцінити. І, сьогодні, продовжуючи славні традиції, товариство виховує молодь на кращих традиціях нашого народу, навчає і тренує її у військово-прикладних видах спорту.

А потім почалися змагання. Вони викликали чималий інтерес у працівників. Серед жінок найкраще стріляла Ірина Баран, друге місце посіла Наталія Панчук, а третє – Людмила Максимчук. У змаганні чоловіків переміг Юрій Міщенко, другим фінішував Павло Колодзян і третім – Мирослав Фролов. Переможців та призерів нагородили грамотами райміської організації ТСОУ.

– Приємно, що змагання із пневматичної гвинтівки викликали великий інтерес у працівників психоневрологічного інтернату, де працює один із найактивніших наших осередків, – розповідає голова райміської організації ТСОУ Дмитро Волянюк. – Ми і надалі будемо їх організовувати, найближчим часом маємо намір прийняти участь у грі «Заграва», інших змаганнях. У їх ході ми не тільки змагаємося, а й згадуємо тих, хто на своїх плечах приніс нашому народу Велику Перемогу.­

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 279 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]