Неділя

21.04.2019

18:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Змагалися прихильники здорового способу життя

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту в Україні. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не лише дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Отож, наше спільне завдання – залучити в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, але найголовніше – створення для цього відповідних умов.

Загалом, весело та по-спортивному відзначили це свято відвідувачі підліткового клубу за місцем проживання «Надія». 11 вересня 2015 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні там було проведено турнір з настільного тенісу серед юних мешканців міста. Дуже захоплюючу гру у фіналі, за перше місце показали кращі тенісисти турніру. Переможцем змагань став Ігор Підгородецький, друге місце зайняв Юрій Білошкурник, а третє – Дарина Максимчук. Також хочу відзначити Олега Ясінського, який достойно боровся, показавши свою спритність, характер, бажання до перемоги та в підсумку зайняв ІV місце. Призерів нагороджено грамотами відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому.

12 вересня до Дня фізичної культури та спорту, в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» (Рівне) проводились XX спортивні ігри інвалідів Рівненщини, де участь брали і спортсмени з Острога. Юрій Білошкурник брав участь у змаганнях з настільного тенісу, Костянтин Мельник – кульової стрільби, Андрій Приймак – шашок.

Змагання були проведені на високому організаційному рівні, професійно впоралась зі своїми обов’язками суддівська колегія, були забезпечені максимально можливі однакові умови для всіх учасників змагань. Показавши достойно свою спортивну майстерність серед великої кількості учасників по нозологіях, а також отримавши багато досвіду, позитивних вражень та хорошого настрою – з острожан лише Юрій Білошкурник виборов ІV місце з настільного тенісу, за що йому і вітання. Також велика подяка від учасників змагань та їх наставників міському голові Олександру Шикеру за забезпечення транспортом для поїздки спортсменів на змагання.

Також спортсменів-інвалідів, а це Юрій Білошкурник, Костянтин Мельник та Андрій Приймак, привітав керівник Острозького фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Повір у себе» Дмитро Волянюк. За активну участь у спортивних міських та обласних змаганнях він нагородив їх дипломами Острозької ОРО ТСО України з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

Від себе особисто бажаю всім спортсменам та фізкультурникам нашого міста, району міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі – спорту, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові фізичної культури та спорту.

Іванна СЕРЕДЮК,

педагог-організатор підліткового клубу «Надія»

№ 38 від 19 вересня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 177 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]