Неділя

19.05.2019

23:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Змагання до Дня Перемоги
День 9 Травня став великим святом всього людства.  

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогу ціну заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але не можна забути.

Ось і 26 квітня 2013 року в дитячо-юнацькому клубі «Надія» відділом з питань сім’ї, молоді та спорту разом з Острозькою об'єднаною райміською організацією Товариства сприяння обороні України (ОРО ТСОУ) на честь цього свята та в пам’ять тих, хто віддав своє життя для щастя інших, організовано змагання з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки.­

Змагались між собою більше 20 учасників, серед яких були спортсмени-інваліди та молодь міста. Метою змагань була популяризація і пропаганда кульової стрільби в Острозі та підвищення спортивної майстерності учасників змагань. Головний суддя змагань Павло Форсюк – представник СТК ТСОУ.

Учасники змагались у вправі – сидячи з упору (з пневматичної гвинтівки ИЖ-38, на дистанції 10 м, мішень № 8).

При виконанні вправи учасники, ознайомившись з правилами безпеки при проведенні стрільби, виконували по 3 пробних постріли. Після цього вони виконали 5 пострілів у залік.

У підсумку перше місце серед молоді зайняв Владислав Лідавець, набравши 29 очок. Друге місце виборов Олексій Коваль (14 очок), третє – Олександр Павельчук (11 очок). Хочу звернути увагу на наймолодшого учасника, Сергія Гуца, який вперше брав участь у таких змаганнях, і зайняв ІV місце (йому не вистачило лише 2 очки для призового місця).

 Серед спортсменів-інвалідів перше місце виборов Костянтин Мельник, друге – Василь Павельчук, а третє – Юрій Білошкурник.

Серед дівчат призові місця розділилися так: І – Олена Поліщук (23 очка), ІІ – Таїса Завірюха, ІІІ – Емілія Гуріна.

Переможців спортсменів-інвалідів нагороджено дипломами Острозької ОРО ТСОУ, а молодь міста – грамотами та медалями відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому.

Іванна СЕРЕДЮК, керівник підліткового клубу «Надія»
№20 від 18 травня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 253 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]