Четвер

25.04.2019

00:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Змагання, змагання і ще раз змагання
У змаганнях можна визначити правильність та ступінь технічної, фізичної й вольової підготовки боксера.  

І от змагання в Рівному, турнір пам’яті видатного рівненського тренера Анатолія Власовича Яндали. Представники Молдови, Білорусі, Литви та багатьох міст України, понад 100 учасників. Серед них – і троє острожан. Бої показали, що наші боксери не готові боротися за перемогу. Так, Микола Дзюбук та Андрій Кривоніс дійшли лише до півфіналу, де здобули бронзові нагороди. Але поєдинки вигравали з дуже великим напруженням, на межі поразки.

Після повернення додому тренером були внесені суттєві поправки у хід тренування кожного. Було звернено увагу на відпрацювання витривалості та силової підготовки. Індивідуа­льно кожен повинен працювати, крім обов’язкових тренувань в залі, де відпрацьовуються технічні прийоми, в домашніх умовах, робити ранкові тренування самостійно.

І ось пройшов місяць. Змагання VІІ всеукраїнські, серед школярів, присвячені пам’яті художника-графіка Ніла Хасевича у Рівному, 21-23 листопада. Боксери десяти міст Львівської, Тернопільської, Волинської, Вінницької, Житомирської областей та восьми міст Рівненщини. Більше ста учасників, серед них тепер – двоє острожан – Денис Москалюк (вагова категорія 46 кг) та Андрій Кривоніс (64 кг).

До честі наших боксерів, з п’яти переможних поєдинків всі бої вони закінчили в першому раунді за явною перевагою. Денис програв лише у фіналі, а Андрій і у фіналі закінчив бій дост­роково. Обоє нагороджені призами, грамотами та медалями.

Участь в змаганнях взяли завдяки допомозі міськради та особисто її голови – Олександра Шикера. Тренують боксерів – єдиний в місті тренер вищої категорії Віталій Мартиненко та фактично безробітний молодий тренер Андрій Глухий.

Роман ДРАЧУК, кмс, чемпіон України серед кадетів
№50 від 7 грудня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 190 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]