П'ятниця

26.04.2019

16:41

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Знайомились з історією Острога
Щодня проходячи вулицями нашого міста, у клопотах та турботах ми не звертаємо уваги на його тисячолітню історію та таємниці. Історичну загадковість міста Острога переповідає нам Микола Бендюк, автор книги «Історія та легенди давнього Острога».   

З краєзнавчою презентацією своєї книги нещодавно він завітав до Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія». Зустріч відбулася у музеї закладу за участі керівника науково-краєзнавчого об’єднання старшокласників «Спадщина», вчителя історії та правознавства Конончук Лариси Борисівни.

Захоплюючою та змістовною стала зустріч із паном Миколою. Присутні учні 8-го класу з цікавістю слухали історію створення книги та легенди, що увійшли до видання. Потрібно відзначити ілюстративний матеріал, яким наповнене видання, його створив відомий сучасний художник-ілюстратор Юрій Нікітін.

Зустріч проходила у дружній атмосфері, учні ставили цікаві запитання автору, і найбільш активній учениці Ковлєвій Олександрі Микола Бендюк подарував свою книгу. А також презентував 3 примірники бібліотеці навчального закладу. Автор книги не зупиняється на досягнутому і планує оновлене та доповнене видання, а ми сподіваємося на нові зустрічі.

Марія СВИНАРЧУК,
завідувач бібліотекою Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»
Просмотров: 296 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]