Неділя

21.04.2019

21:25

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Знайомилися із роботою професіоналів
У Львові в Українському католицькому університеті 11 жовтня відбувся майстер-клас «Телевізійні новини» ведучої «5 каналу» Тетяни Даниленко. До участі у заході долучилися і студенти спеціальності «Журналістика» Національного університету «Острозька академія», і кілька учнів шкіл міста.  

Тренінг складався із трьох блоків. У першому, який називався «Ведучий телевізійних новин», тренер розповіла про те, якими якостями та вміннями повинен бути наділений ведучий. Друга частина майстер-класу була присвячена верстці телевізійних новин. Тетяна Даниленко прокоментувала окремі випуски теленовин, докладно пояснила їхню структуру, навела власні приклади того, як можна готувати новинні сюжети.

Найцікавішою була третя частина майстер-класу, під час якої учасники спробували самостійно підготувати типовий випуск новин у звичайній будній день.

«Ведучий має дорадчий голос у верстці новин. Його очима і вухами є журналіст. Але він – остання інстанція. Це людина, без якої випуск не вийде. Це як весільний генерал. Це один із семи гномів. Великої ролі він не має, але треба пам’ятати, що кожна людина пише свою роль у житті сама», – зазначила під час майстер-класу Тетяна Даниленко.

Безумовно, що нам було цікаво дізнатися «про кухню» підготовки новин на телебаченні, роботу журналістів. Це корисно і для саморозвитку, і для майбутнього вибору професії, і роботи у колективі будь якого ЗМІ. Розповіді професійних журналістів дозволяють краще зрозуміти не тільки суть самих новинних повідомлень, але і оцінити професійність викладу інформації.

Тетяна ПИЛИПКО, учениця Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія»
Просмотров: 238 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]