Вівторок

23.04.2019

05:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Знати – СНІДу протистояти!
З  метою попередження ВІЛ/СНІДу та пропаганди здорового способу життя в Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» відбулось засідання «круглого столу» під гаслом «Проблему вирішуємо разом!».

У заході взяли участь голова Острозької міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Людмила Швець, заступник директора з виховної роботи Тетяна Абрамович, педагог-організатор Марина Кримінська та учні-волонтери закладу. Під час заходу обговорювалась проблема ВІЛ/СНІДу та яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. На сьогодні рівень інфікування ВІЛ/СНІДом в Україні один з найвищих у Європі. Починаючи з 1994 року ураженість населення вірусом імунодефіциту людини швидко зростає і нині налічується понад 60 тисяч інфікованих та хворих, які виявлені у всіх областях України, в тому числі більш як 300 осіб і на Рівненщині. Переважна більшість ВІЛ-інфікованих – особи від 18 до 30 років. Одним із головних факторів поширення цієї інфекції є недостатня обізнаність щодо розповсюдження хвороби у поєднанні з ризикованою поведінкою.

Організатори «круглого столу», в свою чергу, закликали нас, гімназистів, бережно ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих; вести здоровий спосіб життя та проводити й надалі профілактичну роботу не тільки як волонтери закладу, а й як волонтери Товариства Червоного Хреста. Адже наше майбутнє – в наших руках!

Софія ЗОРЯ, учениця 8- А класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія», голова комітету інформації учнівського самоврядування
Просмотров: 281 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]