Неділя

21.04.2019

17:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Золоті правила стрункості
1. Спостерігай за людьми й аналізуй. Поспостерігай за відвідувачами в ресторані. Порівняй, що вони їдять, як швидко і як багато. Як їсть струнка людина, а як – повна.

2. Не зважуйся надто часто. Відсутність чергового мінуса в кілограмах може відбити в тебе бажання продовжувати позбуватися зайвої ваги.

3. Якщо ти звикла накривати стіл для своєї родини, готуючи і розставляючи на стіл кілька страв, то краще відмовся, принаймні, від постійного дотримання цієї традиції. Краще подавай їжу порційно, тоді в тебе не буде спокуси постійно брати добавку, а інші можуть і прогулятися за нею на кухню.

4. Не обмежуй себе надто суворо. У розумній кількості можна їсти майже все, але ніщо не робить продукт настільки бажаним, як його недоступність.

5. Не дивися телевізор під час їжі. НЕ відволікаючись, ти будеш насолоджуватися кожним шматком, і в результаті наситишся швидше й меншою кількістю їжі.

6. Будь активнішою, бери участь у справах родини і громадському житті. Багато їдять просто від нудьги, але ж навколо стільки цікавого відбувається.

7. Не зберігай продукти на видному місці. Як у приказці «геть з очей – із серця геть»; про їжу можна навіть не згадати, якщо вона постійно не муляє очі.

8. Ретельно пережовуй їжу, не менше 20 разів, цей процес допоможе сконцентруватися на їжі й дозволить не знищити її за одним присідом, навіть не відчувши смаку.

9. Ніколи не пропускай прийом їжі.

10. Не їж скрізь, де тільки можна, у квартирі, вибери собі одне певне місце. Так зменшиться кількість місць у домі, які асоціюються з їжею.

11. Після їжі обов’язково почисти зуби. Якщо в роті не залишиться присмаку їжі, ти не станеш замислюватися про те, чи не перехопити чогось іще.

12. Перед відвідуванням заходу, де передбачається застілля чи щедрий фуршет, поїж удома, щоб уникнути спокуси.

13. Склади список продуктів ще до походу в магазин і строго його дотримуйся.

14. Ніколи не відвідуй супермаркет натщесерце.

15. Відчувши голод, одразу випий води, прогуляйся або зроби зарядку замість їжі.

lady.tochka.net
Просмотров: 291 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]