Субота

20.04.2019

19:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Зупинити СНІД можуть тільки небайдужі

Першого грудня, в перший день календарної зими, вся планета відзначала Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Приємно, що осторонь цієї події не були педагоги й учні Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія». Там цього дня відбулося кілька заходів, об’єднаних однією думкою: «Зупини СНІД, аби він не спинив життя», «Не дай СНІДу шанс!» тощо. 

По-перше, було організовано невеличку, але досить змістовну й велику за кількістю інформації виставку, яка розповідала про виявлення цього захворювання, основні напрями профілактики тощо. І – підготовлено великий малюнок, який зображав спершу лише контури «Дерева життя». Якраз біля нього старшокласники провели акцію «Обирай життя»: роздавали буклетики та червоні стрічки-петельки кожному охочому – чи то першачкам, чи то цьогорічним випускникам.

Потім члени учнівського самоврядування Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» (керівник Ольга Мокляк) провели агітвиступ для учнів старших класів. Для них же головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді і спорту Ольга Лозюк провела відеолекторій «Молоді про СНІД», під час якого звернула увагу присутніх на причини виникнення цього захворювання, терпляче відношення до ВІЛ-інфікованих, наголосивши, що головне, аби уникнути цього підступного захворювання – це профілактика і здоровий спосіб життя.

Підсумком цього дня стало складання крони «Дерева життя» з червоних стрічечок – акція «Червону стрічку носить небайдужий», яку провели учні 8 – 11 класів, внаслідок чого крона повністю вкрилась стрічечками—«листочками».

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№ 50 від 6 грудня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 154 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]