Вівторок

23.04.2019

20:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Зупиняйся з дотриманням Правил дорожнього руху

Працівники Державтоінспекції на території області проводять профілактичні заходи «Зупинка та ­стоянка».Останнім часом все частіше небайдужі громадяни акцентують увагу на проблеми паркування транспортних засобів, у першу чергу на вулицях нашого міста

З метою підвищення дисципліни водіїв у частині дотримання Правил дорожнього руху під час зупинки та стоянки транспортних засобів, керівництвом Державтоінспекції прийнято рішення щодо проведення в області з 20 березня цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Зупинка та стоянка».

– Основна мета цих заходів – забезпечення безпеки дорожнього руху, збільшення пропускної здатності автомобільних доріг, зниження заторів на вулично-дорожній мережі, безперешкодного руху пішоходів, а також створення умов для безперешкодного руху транспортних засобів оперативних і спеціальних служб, – зауважив начальник ВДАІ з обслуговування м. Острог та Острозького району підпорядкованого УДАІ УМВС України в Рівненській області Сергій Мартинюк.

Триватимуть заходи до 19 квітня поточного року.

Керівництво Державтоінспекції області закликає жителів міста Острога та Острозького району висловити свої пропозиції щодо вдосконалення розміщення дорожніх знаків, які забороняють зупинку чи стоянку транспортних засобів.

Пропозиції з цього питання громадяни можуть направити на електронну адресу ostrog-dai@pol19.rovno.ua

Анатолій БОНДАРЧУК,
державтоінспектор ВДАІ, лейтенант міліції

№ 14 від 4 квітня 2015 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 182 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]