Неділя

21.04.2019

21:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Зустріч і спілкування корисні для обох сторін
З особистого прийому громадян та вирішення нагальних проблем місцевих жителів розпочалася робоча поїздка начальника УМВС України в Рівненській області Василя Лазутка до Оженина.  

Самогоноваріння, побутові сварки та пропозиції у покращенні взаємодії міліції з громадськими формуваннями по охороні громадського порядку, саме такі питання ставило місцеве населення перед очільником рівненської міліції.

Після особистого прийому громадян на Василя Івановича очікувало громадське обговорення. Вислухати думки мешканців міст і сіл про роботу міліції та зробити належні висновки – ось головна мета подібних зустрічей з громадою.

– Я працюю на посаді начальника міліції в Рівненській області вже третій рік, за цей час я намагаюся зробити усе, аби питань до роботи правоохоронних органів було якнайменше, – зазначив Василь Лазутко. – Саме тому ми намагаємося зустрічатися з людьми, в першу чергу, у найбільш віддалених та проблемних населених пунктах, та вислухати кожного, надати відповідь навіть на незручні питання та допомогти.

Зі слів Василя Івановича, особливих проблем в Острозькому районі не має, причина цьому – професіоналізм місцевих керівників та тісна взаємодія між органами місцевого самоврядування, міліцією та прокуратурою.

Користь та необхідність проведення таких зустрічей відзначив голова Острозької РДА Василь Дума.

Вікторія АНТОНОВА, Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
№39 від 28 вересня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 216 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]