Четвер

18.04.2019

19:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Звели дім для щастя й добра

В КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст. № 2» Рівненської обласної ради у середу, 3 грудня, було «збудовано» Дім для щастя й добра. Зведено його… за лічені хвилини, хоча в дійсності таку споруду потрібно творити роками, а то й віками. 

Почали творення Дому для щастя і добра гості з минулого – давньогрецький мислитель Аристотель, український мандрівний філософ Григорій Сковорода, громадська діячка Софія Русова, відомий радянський педагог Василь Сухомлинський. Звісно, не вони самі, а актори – педагоги закладу, які висловлювали думки цих відомих людей щодо виховання дітей та необхідності створення школи. Також вихователі, педагоги цього закладу виступили у ролі будівельників, архітекторів, їх вихованці – як малярі та ландшафтні дизайнери.

Що цікаво: опорядкували, вдосконалювали затишний дім діти з допомогою танців, пісень, віршів. Потрібно відмітити неабияку майстерність маленьких артистів, солістів. Також досить оригінальні та акуратні костюми маленьких виконавців, у яких можна було помітити й національні мотиви. А згодом вже до завершення такої «будівлі», влаштування її «даху», долучилися й гості, серед яких були голова Рівненської облради Михайло Кириллов, який подарував закладу корисну й повчальну гру – «Абетку дорожнього руху»; заступник обласного начальника міліції, підполковник Петро Харчук, який разом зі своїми колегами привіз до Острога для дітей солодощі; головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти й науки Рівненської облдержадміністрації Ірина Остапчук, представники місцевих та обласних ЗМІ, й інші гості. Все це, звісно, допомогло швидшому спорудженню «новобудови». Впродовж усього заходу присутні могли бачити на великому екрані як «росте» уявний Будинок для щастя й добра. І як гарно було б спорудити його насправді! Очевидно, така мрія є у керівництва закладу. Саме його директор Галина Бернацька подякувала гостям за теплі слова і гарні подарунки, й висловила сподівання на подальшу співпрацю.

А фінальним акордом і «будівництва», і свята, стало спільне виконання і вихованцями, і педагогами школи-інтернату разом з народним аматорським тріо «Барви» (керівник Світлана Поліщук) чудової чарівної пісні про Україну.

Про те, що свято вдалося, свідчили і посмішки на обличчях дітей. І гарний настрій їхніх батьків, які прибули сюди з багатьох населених пунктів. І – відчуття радості, яке панувало в закладі впродовж усього дня.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№51 від 13 грудня 2014 р. Категория: Події | Просмотров: 205 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]