Субота

20.04.2019

19:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Звернення Острозької міської ради до Президента, Прем’єр-Міністра та Голови Верховної Ради України щодо зниження тарифів на енергоносії

Рішення Острозької міської ради

Про звернення Острозької міської ради до Президента України,
Прем’єр-Міністра України та Голови Верховної Ради України

26 червня 2015 року                                               № 790

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

Звернутись до Президента України, Прем’єр-Міністра України та Голови Верховної Ради України щодо зниження тарифів на енергоносії для населення (звернення додається).

2. Доручити секретарю міської ради М. В. Добровольському забезпечити направлення даного рішення до Президента України, Прем’єр-Міністра України та Голови Верховної Ради України.­

3. Контроль за виконанням рішення доручити пос­тійній комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку (голова  комісії –
В. М. Миронюк).­

Міський голова Олександр ШИКЕР

 

Додаток до рішення Острозької міської ради від 26 червня 2015 р. № 790

Звернення Острозької міської ради до Президента України, Прем’єр-Міністра України та Голови Верховної Ради України щодо зниження тарифів на енергоносії для населення

Ми, депутати Острозької міської ради, вимагаємо переглянути рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 березня 2015 року № 583 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення», інших рішень НКРЕ про підвищення тарифів на електроенергію та газ для населення та у подальшому знизити тарифи на енергоносії.

Ми переконані, що рішення про підвищення комунальних тарифів приймалося поспіхом, без аргументованих підстав, без урахування реальних доходів населення та рівня безробіття, аналізу економічного стану підприємств, суб’єктів малого та середнього бізнесу.

Підтвердженням цього є і головний висновок, що міститься у Звіті Робочої групи парламенту, яка перевіряла обґрунтованість підвищення цін на енергоносії та комунальні послуги. У Звіті зазначено, що ініційоване урядом України підвищення цін на природний газ та пов’язані з його споживанням комунальні послуги для населення відбулося не обґрунтовано. Комунальні тарифи та роздрібні ціни на природний газ потребують негайного перерахунку.

А тому, виходячи зі сказаного вище, пропонуємо:

– терміново створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства, наділивши її усіма необхідними повноваженнями та забезпечивши її відкритий доступ до всіх документів – для виявлення доказів корупції;

– весь український газ, що видобувається державними підприємствами, у тому числі і ПАТ «Укрнафта», включаючи залишки газу, що знаходиться у газових сховищах, у повному обсязі спрямувати на потреби населення за ціною, що встановлена для ПАТ «Укргазвидобування» (на цей час така ціна встановлена на рівні 1590,0 грн. за 1000 м3);

– НКРЕКП і Кабміну протягом місяця – переглянути нормативи теплової енергії, що споживається населенням до економічно обґрунтованих із врахуванням реальних кліматичних умов, діючих державних будівельних норм та внести відповідні зміни до тарифів;

– провести негайну індексацію пенсій та заробітної платні у працівників бюджетної сфери (вчителів, лікарів, службовців тощо), радикально обме­живши максимальний розмір пенсій, що їх можуть отримати громадяни України. При потребі внести необхідні зміни до основних законів України;

– створити депутатські комісії та робочі групи в місцевих радах всіх рівнів для вивчення обґрунтованості встановлення тарифів і цін на комунальні послуги, зокрема, для проведення дослідження по типам будинків на предмет споживання ними тепла на 1 м2 за попередній зимовий період.

Секретар міської ради Микола ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ

 

План проведення засідання виконавчого комітету
Острозької міської ради 21липня

Початок засідання: о 10:00 год.

Місце проведення: зал засідань Острозької міської ради

Веде засідання: в.о. міського голови О. А. Логвін.

1. Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за І півріччя 2015 року та завдання на ІІ півріччя 2015 року.

Інформує: керуючий справами виконкому Л. А. Сніщук.

2. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до міськвиконкому впродовж І півріччя 2015 року та завдання на ІІ півріччя 2015 року.

Інформує: керуючий справами виконкому Л. А. Сніщук.

3. Про стан дотримання вимог антикорупційного законодавства щодо виконання заходів, спрямованих на запобігання протидії корупції у виконкомі Острозької міської ради за ІІ квартал 2015 року (в порядку контролю).

Інформує: керуючий справами виконкому Л. А. Сніщук.

4. Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на серпень 2015 року.

Інформує: керуючий справами виконкому Л. А. Сніщук.

5. Про тимчасову торгівлю на окремих вулицях.

Інформує: начальник відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення Г. В. Загородня.

6. Про внесення змін до додатку 1 та додатку 2 рішення виконкому Острозької міської ради від 20 січня 2015 року № 3 «Про утворення комісії по вирішенню земельних спорів з приводу суміжного землекористування».

Інформує: головний спеціаліст з питань землекористування А. В. Семенюк.

7. Про внесення змін до додатку 1 та рішення виконкому Острозької міської ради від 16 липня 2013 року № 92 «Про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».

Інформує: головний спеціаліст з питань землекористування А. В. Семенюк.

8. Розгляд заяв.

 

Рішення Острозької міської ради

Про звернення Острозької міської ради
до громад та органів місцевого самоврядування Острозького району щодо готовності до об’єднання в рамках реформування місцевого самоврядування

26 червня 2015 року                         № 791

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Острозька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звернення Острозької міської ради до громад та органів місцевого самоврядування Острозького району щодо готовності до об’єднання в рамках реформування місцевого самоврядування (додається). Першоджерела оформлені згідно з Регламентом Острозької міської ради відсутні, не дотримано вимог щодо оприлюднення проекту рішення згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації».

2. Опублікувати це звернення в газетах «Замкова гора», «Життя і Слово» та направити сільським радам Острозького району.

3. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, а організацію його виконання – секретарю міської ради М. В. Добровольському.

Міський голова           Олександр ШИКЕР

 

Додаток до рішення Острозької міської ради
від 26 червня 2015 р. № 791

Звернення Острозької міської ради до громад
та органів місцевого самоврядування Острозького району щодо готовності до об’єднання в рамках реформування місцевого самоврядування

За Європейською хартією місцевого самоврядування, яка є частиною законодавства України, місцеве самоврядування – це «право і спроможність місцевого самоврядування… здійснювати регулювання і управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення».

Парламентом ухвалено Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад (№157-VІІІ від 5 лютого 2015 р.), а Указом для забезпечення його реалізації затверджено Методику формування спроможних територіальних громад (постанова Кабінету Міністрів України № 24 від 2 квітня 2015 р.).

Острозька міська рада, розуміючи важливість процесу реформування місцевого самоврядування, засвідчує готовність до об’єднання з громадами населених пунктів та сільських рад Острозького району без будь-яких додаткових умов.

Метою реформи місцевого самоврядування є, передусім, забезпечення його спроможності самостійно за рахунок власних ресурсів вирішувати питання місцевого значення. Ключовими принципами, при цьому, є зручність, доступність до інфраструктури та перспектива розвитку.

Острозька міська рада готова до діалогу та пошуку оптимальних умов спільного розвитку територій з урахуванням інтересів жителів громад.

Переконані, що в результаті успішного об’єднання, ми отримаємо перспективи та можливості в спільному соціально-економічному розвитку наших територій.

Секретар міської ради      Микола ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ

№ 28 від 11 липня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 240 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]