Понеділок

20.05.2019

06:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Звіт фракції ВО «Батьківщина» в Острозькій міській раді за 2014-й рік

Депутатська фракція ВО «Батьківщина» сформована і заявлена 18-го листопада 2010 року на другому пленарному засіданні першої сесії Острозької міської ради шостого скликання. До складу фракції увійшло дев’ятнадцять депутатів, які були обрані за мажоритарними округами (14) і за партійними списками (5). При формуванні постійних комісій в складі Ради дві з них очолили депутати нашої фракції: комісію з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку очолив Миронюк Василь Миколайович; комісію з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики – Корнійчук Олександр Васильович. Головою фракції одностайно було обрано Корнійчука О. В. 

Члени фракції добросовісно відносяться до своїх депутатських обов’язків, беруть активну участь в роботі постійних комісій міської ради та в пленарних засіданнях, виконуючи вимоги регламенту та фракційні дисципліни.

За період роботи Ради шостого скликання було прийнято сімсот дев’ятнадцять рішень, з них – 140 у 2014 році. У зв’язку з тим, що рішення мали соціальну спрямованість, та були направлені на соціально-економічний розвиток міста, фракцією було підтримано більшість із них.

Головою фракції, депутатами Аршиновим Г. Й.,Кузьменком І. Ю., Параницею А. В., Грищук О. В., Мацуном В. С, Тимчук Л. О. та багатьма іншими членами об’єднання було внесено значну кількість пропозицій до міського бюджету на 2014-2015 рр., щодо програми економічного та соціального розвитку міста Острога на відповідні роки, програми «Ветеран», та програм, направлених на розвиток галузі освіти, охорону материнства, дитинства, соціальний захист населення.

Особливо гостро на засіданнях фракції розглядалися питання земельних відносин та розподілу земельних ділянок у місті. Виходячи зі своїх повноважень з цих питань, члени фракції проводять прийоми та зустрічі з виборцями за місцем проживання та в офісі партійної організації.

Активну участь беруть депутати у вирішенні проблеми щодо надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Острога. Так, депутат Григорій Аршинов сплачує за навчання у дитячій музичній школі учениці Єви Муравської.

Потужну допомогу фракція надає бійцям – учасникам війни на Сході України. За зібрані кошти сформовано і відправлено два десятка посилок нашим захисникам.

В громадській приймальні депутати фракції надають консультації з питань пенсійного забезпечення та призначення різних видів допомог, земельних відносин та соціального захисту населення.

Найбільш активно обговорюють і виступають з реальними пропозиціями депутати Стецюк О. В, Зінчук Ю. І., Систалюк З. Ф., Мініч Л. С.

Хочу зазначити, що в минулому році нашу фракцію не минули негаразди: у жовтні з політичних міркувань її залишили депутати Корнійчук О. В., Степанюк В. В., Ткачук І. І., Олішевський О. В., за грубе порушення партійної дисципліни з лав партії був виключений Добровольський М. В.

Сьогодні фракція ВО «Батьківщини» в Острозькій міській раді нараховує 14 депутатів. Головою фракції обрано Аршинова Григорія Йосиповича. Члени фракції налаштовані на вирішення проблемних питань в консолідації політичних поглядів у депутатському середовищі в тісній співпраці з органами виконавчої гілки влади, підприємницькими структурами та іншими формуваннями задля стабільності розв’язання основних соціально-економічних проблем рідного міста.

Василь Миронюк,
депутат Острозької міської ради, член фракції

№ 10 від 7 березня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 262 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]