Понеділок

20.05.2019

05:27

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Звіт важливий, але бути з людьми – важливіше

На тижні, що закінчується, було заплановано три зустрічі міського голови з острожанами. Та відбулася лише одна – втрутились події в Києві. І Олександр Шикер, як людина, обрана громадою, був разом з нею на Народному віче, яке відбувалося на центральному майдані міста у середу і четвер.  

У вівторок, 18 лютого, Олександр Федорович звітував про свою роботу з листопада 2012 року в актовій залі Острозького комунального підприємства «Водоканал». Невелике приміщення, де відбувалась зустріч, було переповнене. Крім працівників ОКП «Водоканал», були й мешканці сусідніх вулиць.

Як і на попередніх звітах, що відбулися в РБК, на Новому місті, у ДПТНЗ, Острозькій академії демонст­рувалася відеопрезентація, яку коментував очільник міста. Проте, скоро звіт став схожим скоріше на діалог. Присутні не лише ставили запитання, але й уточнювали, спілкувалися з міським головою. Їх питання стосувалися побудови нових дитячих майданчиків, вивозу сміття, наявності громадських туалетів в Острозі, несанкціонованого таксування, виплати заробітної плати та ін. Атмосфера на зустрічі була дружньою. Разом з Олександром Федоровичем люди навіть жартували, обговорюючи звіт. Наприкінці заходу одна із слухачок, пенсіонерка, подякувала міському голові за пророблену роботу, докладний звіт та зізналась йому в коханні. Жартома, звісно…

Ще два звіти планувалися у приміщенні Острозької ЦРЛ та Острозькому обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, про що оголошувала наша газета. Але вони не відбулись. Коментує Олександр Шикер:

– Ситуація в країні склалася надзвичайно складна. Думаю, важливіше нині бути з острожанами на Майдані, аби показати, що влада міста разом з ними, підтримує їх. Мій звіт друкувався у газеті «Замкова гора», він є на сайті міської ради. Всі бажаючі могли прийти на зустрічі, про які неодноразово оголошувалось. Зрештою, бажаючі можуть телефонувати на «гарячу лінію» міського голови.

Людмила ПАНАСЮК

№9 від 22 лютого 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 182 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]