Вівторок

23.04.2019

09:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Звіти і плани «Шляху Гедиміновичів»
Нещодавно у Кам`янці-Подільському відбулися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування «Шлях Гедиміновичів». Було підбито підсумки роботи у 2013 році та затверджено план дій на поточний рік. Острог на заході представляв перший заступник міського голови Віталій Ундір, якого я попросив розповісти про найцікавіші моменти зібрання.  

– Мені приємно констатувати, що «Шлях Гедиміновичів» у 2013 році з ідеї виріс до поважної міжнародної мережі, яка вже сьогодні складається з 19 міст, районів і областей Білорусі, Литви, Польщі та України. До речі, про це говорив на зборах, звітуючи про діяльність, виконавчий директор Геннадій Друзенко. Він у липні побував в Острозі і назвав наше місто перлиною «Шляху Гедиміновичів».

У зборах взяли участь очільники органів місцевого самоврядування – членів Асоціації – та представники облдержадміністрацій, які обговорювали виконану роботу, ділилися планами на майбутнє, пропонували цікаві ідеї для поглиблення співпраці та розвитку проекту.  

Серед важливих подій минулого року я б виділив створення тримовного веб-сайту для просування міжнародного проекту. Якщо зайти на нього за адресою http://www.gediminids.eu/uk, то потрапляємо на головну сторінку, яка подана українською мовою (ще є англійською та російською). Зверху демонструються чудові слайди кращих історичних пам’яток міст-партнерів, а внизу головної сторінки розміщені герби кожного члена Асоціації. Натиснувши на них, можна дізнатися цікаву пізнавальну інформацію про населені пункти та об’єкти. На сайті вже є інформація і про Острог. Сподіваюся, з’явиться слайд із зображенням комплексу на Замковій горі та інші цікаві об’єкти для туристів у нашому місті. Для ширшого ознайомлення із проектом, містами-учасниками запрошую читачів відвідати цей сайт.

– Крім виступів представників Асоціації, що ще відбувалося в Кам’янці-Подільському?

– На зборах був вибраний новий склад правління Асоціації, ухвалені рішення про прийняття до неї нових членів, що приєдналися після установчих зборів, затверджена символіка  та гасло «Шляху Гедиміновичів»  – «Єдність у розмаїтті».

– Що планує Асоціація у цьому році?

– Серед планів на 2014 рік, згідно затвердженого бюджету (300 тисяч загальний, частка Острога в ньому – 5 тисяч), конкурс на кращий проект скульптурної композиції «Шлях Гедиміновичів» для встановлення у містах-учасниках проекту. Цікавою є задумка, яка передбачає видавати своєрідний паспорт туриста, у якому буде фіксуватися відвідання ним об’єктів «Шляху Гедиміновичів». Відповідно найактивніших будуть чекати призи та нагороди, хоча відвідання цікавих об’єктів уже є нагородою.

Буде детально  описуватися, фотографуватиметься і видаватиметься друкована продукція та монтуватимуться відеоматеріали про українську частину туристичного маршруту «Шлях Гедиміновичів». Планується провести промотур для представників медіа та туроператорів  для популяризації проекту. Дуже важливою буде участь Асоціації у двох міжнародних туристичних салонах «Україна 2014» та «UITT 2014». Такі заходи вже давно стали престижними, і їх учасники мають певні переваги перед тими, хто не бере участі у них. Наше місто, із дуже скромним бюджетом, самостійно взяти участь у такому салоні не може, а ось як член Асоціації Острог буде представлений там. І це буде вперше. Сподіватимемось, що все задумане вдасться реалізувати. Головне, щоб стабілізувалася політична ситуація в нашій країні…

Розмову записав Іван ГЛУШМАН
№6 від 1 лютого 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 186 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]