П'ятниця

26.04.2019

17:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Звіти. Контроль. Заяви
У вівторок, 21 лютого, відбулося засідання виконкому Острозької міської ради, на якому були присутні його 9 членів. В ході засідання були розглянуті 13 планових питань і заяви громадян та установ.

Про підсумки виконання міського бюджету за минулий рік інформувала начальник фінансового управління Т. Мацун. Йшлося про недовиконання дохідної частини бюджету, зокрема недоотримання ПДФО, який є головним наповнювачем міської скарбниці. Члени виконкому затвердили звіт про виконання бюджету, який буде поданий на сесію міської ради.

Про організацію виконання делегованих повноважень у виконкомі у ІІ півріччі 2011 року доповідала керуючий справами виконкому Т.Канцедал. Вона повідомила про результати перевірки роботи виконкому обласною держадміністрацією. Також Тамара Станіславівна інформувала про утворення виборчих дільниць на постійній основі у місті. Зокрема їх буде 6 звичайних і одна спеціальна в облпсихлікарні. Керуючий справами інформувала в порядку конт­ролю про виконання міських програм, які стосуються охорони здоров’я.

Члени виконкому заслухали звіт начальника управління праці і соцзахисту населення В. Алейнікова щодо роботи із зверненнями громадян. Зокрема, за звітний період було 2797 звернень, з них 378 з питань надання пільг на тверде паливо, отримання пільгових посвідчень, талонів на пільговий проїзд. Було проведено 8 виїзних прийомів громадян.

Заступник міського голови
О. Логвін звітувала про роботу Центру ССДМ з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах за 2011 рік. Таких було взято під соціальний супровід 15, і вже 10 з них знято. Йшлося про визнання роботи служби кращою в області за кількістю наданих послуг.

Також члени виконкому погодили затвердження нових тарифів на послуги теплопостачання приватному підприємцю В. Олішевському з 1 вересня 2012 року.

Усі заяви громадян та установ були розглянуті та прийняті відповідні рішення.­

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 250 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]