Понеділок

22.04.2019

03:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Звіти, програми, заяви та інше
Ми вже повідомляли в минулому номері нашої газети (екстреному) від 4 грудня, що відбулася чергова, 45 сесія Острозької міської ради. Розглядались актуальні питання життя міста, які стосувалися комунальної сфери, освіти, культури, розгляду заяв громадян та ін.  

Перед розглядом питань порядку денного, головуючий – міський голова Олександр Шикер – привітав депутата міськради, який святкував свій день народження в період після минулої чергової сесії, Сергія Рибачка. При затвердженні порядку денного доповнень до нього не поступило, тож було одноголосно затверджено той, який був опублікований у № 47 нашої газети від 15 листопада.

Після коротких інформацій тих, хто готував питання на розгляд сесії, голів постійних комісій міськради, запитань, відповідей на них, уточнень, доповнень одноголосно були прийняті рішення по всіх питаннях. Затверджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців; План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік; План міських заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року; Перелік закладів відділу культури і туризму виконкому Острозької міської ради; Програму розвитку футболу в Острозі на 2013-2016 роки; Міську цільову соціальну програму підтримки сім’ї до 2016 р.; порядок залучення, розрахунок розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Острога із примірними формами договорів та іншої документації.

Депутати взяли до відома інформацію директора Острозької дитячої музичної школи про оптимізацію навчального процесу в закладі та рекомендували дотримуватись типових навчальних планів музичної школи й постійно сприяти охопленню більшої кількості дітей шкільного віку позашкільною мистецькою освітою, залучати дітей початкових класів до колективного музикування методом створення музичних колективів у межах фінансування.

Прийнято рішення після розгляду заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок. Надано дозвіл відділу бухгалтерського обліку виконкому Острозької міської ради про передачу на баланс Острозькому комунальному підприємству «Водоканал» виконаних робіт з реконструкції системи вуличного освітлення в м. Острозі. Розглядались також інші питання.

У «Різному» секретар міської ради Микола Добровольський зачитав повідомлення Інституту політичної освіти про початок реалізації нового проекту «Прозора та підзвітна місцева влада». Депутатам місцевих рад пропонується стати учасниками семінарів. Депутат Зоя Систалюк (ВО «Батьківщина») цікавилася, коли буде освітлюватися вул. Драгоманова. На цьому сесія міськради завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН


Рішення Острозької міської ради
від 29 листопада 2013 року № 537

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік


Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері громадської діяльності», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації в м. Острозі державної регуляторної політики та погодивши з постійними комісіями міської ради, Острозька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік згідно додатку.

На виконання статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», опублікувати план з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік в міській газеті
«Замкова гора» не пізніше як у десятиденний термін.

Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики і секретарю міської ради М. В. Добровольському, а організацію його виконання – першому зас­тупнику міського голови В. О. Ундіру.

Міський голова         Олександр Шикер

Рішення від 29 листопада 2013 року № 545

Про внесення доповнення до рішення міської ради від 30.11. 2012 року № 356 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації в м. Острозі державної регуляторної політики, та погодивши з постійними комісіями міської ради, Острозька міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести доповнення до додатку рішення міської ради від 30 листопада 2012 року № 356 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік», згідно додатку.

На виконання ст. 7 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опублікувати дане рішення в міській газеті «Замкова гора» та на веб-сайті міської ради не пізніше, як у десятиденний термін з дня його прийняття.

Контроль за виконанням даного рішення доручити комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики та секретарю міської ради Добровольському М. В., а організацію його виконання – першому заступнику міського голови Ундіру В. О.

Міський голова         Олександр Шикер
№50 від 7 грудня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 236 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]