Середа

24.04.2019

19:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Звітуємося за об’єктами оподаткування
Повідомлення (форма 20-ОПП) про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням повин­ні подавати юридичні та фізичні особи – суб‘єкти господарювання.

Відповідно до п.63.3 ПКУ і розділу VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПАУ від 22.12.10 року № 979 в зазначеній формі вказується інформація про всі об’єкти оподаткування. Об’єктом оподаткування вважається майно, товари, дохід або його частина, обороти з реалізації товарів (робіт, послуг) та інші об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які здійснюється діяльність.

Наприклад, якщо ви виробник, то це може бути – завод, ательє, цех, фермерське господарство та інші;

– якщо виконуються роботи, надаються послуги – ресторан, кафе, салон, будівельна організація;

– зберігається та реалізується товар – склад, склад-магазин, кафе, та інше.

Рекомендаційний довідник типів об‘єктів оподаткування, інформація про які вказується у формі 20-ОПП знаходиться на веб-сайті ДПС (http: // www.sta.gov.ua) у розділі „Ексклюзив від департаментів” – „Департамент інформатизації та обліку платників податків” – „ Типи об’єктів оподаткування”, або на інформаційних стендах в органах ДПС.

Подається форма № 20- ОПП, у разі:

– реєстрації, створення, відкриття нового об’єкта оподаткування;

– зміни типу, найменування, місцезнаходження об’єкта оподаткування;

– зміни стану об’єкта оподаткування.

Під зміною стану об’єкта розуміються перепрофілювання ( надавались послуги, а тепер буде роздрібна торгівля, відчуження та ін.)

Форма № 20 - ОПП подається до ДПІ за місцем знаходження об’єктів оподаткування, а якщо об’єкт оподаткування знаходиться на території іншої територіальної громади, то інформація подається до двох податкових – за місцем обліку платника та за місцем знаходження об’єкта оподаткування.

В яких випадках подається така форма ми зазначили, а щодо строків, то при реєстрації, створенні чи відкритті об’єкта оподаткування – протягом 10 робочих днів після настання такого випадку (п.8.4 Порядку № 979). У разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об’єкта оподаткування, зазначене повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою інформацією подається до органу державної податкової служби за місцезнаходженням об’єкта оподаткування, щодо якого відбулися зміни. При цьому у разі зміни призначення об’єкта оподаткування або його перепрофілювання інформація надається в повідомленні двома рядками, а саме: в одному рядку зазначається інформація про закриття об’єкта оподаткування, призначення якого змінюється, у другому – оновлена інформація про об’єкт оподаткування, який створено чи відкрито на основі закритого.

Терміни подання Повідомлення щодо об’єктів оподаткування, що виникли до 01.01.11 року не передбачені. Також на сьогодні не передбачено відповідальності за неподання такого Повідомлення.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ
Просмотров: 323 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]