Субота

20.04.2019

07:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Звітували наймолодші
В Острозькій музичній школі – пора іспитів, звітних концертів. Особливо наполегливо готувалися до цього першокласники. І ось свято наймолодших.

Ведуча звітного концерту Раїса Матюк виводить своїх учнів на яскраво оформлену квітами та сонечком сцену. І звучить мелодійно рояль, акомпонує вчителька, а діти співають хором про звірят і дощик, про ноти короткі і довгі, про веселі брязкальця і Наталку-вереду, про небо, що сонцем заплело весну і королеву серця – любов, любов до музики і своїх наставників, до батьків і друзів. До речі, актова зала була вщерть заповнена: завітали на свято наймолодших усі, хто небайдужий до її величності Музики.

Глядачі нагородили першокласників теплими аплодисментами, вигуками «Браво». Хто ж вони, добрі винуватці музичного дійства? Це Маргарита Гандзілевська, Олександра Коцюк, Віка Скабелкіна, Ліза Хойна, Валерія Зламан, Саша Люмберт, Люба Ундір, Соня Савчук, Іванка Зайцева. Вони старанно і вправно виконували музичні твори на піаніно та бандурі. За добрі успіхи в навчанні наймолодші школярі отримали в дарунок зошити для нот і солодощі, а дідусь наймолодшої учениці, острозький поет Олесь Ундір подарував учасникам концерту величальний вірш, який зачитав хвилююче та емоційно.

Насамкінець наймолодших звітувальників з успішним завершенням навчального року привітала директор Валентина Кузьменко. Вона подякувала викладачам за сумлінну працю, а учням за старанне і терпеливе навчання. Побажала усім веселого і щасливого відпочинку на канікулах, нових творчих здобутків в навчальних класах і на сцені.

Віталій РІДНИЙ
Просмотров: 364 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]