Неділя

19.05.2019

23:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Звітуватись тепер можна через Інтернет
Начальником Острозького віділення Здолбунівської об`єднаної державної податкової інспекції Р. Мичкою проведено "круглий стіл" з суб’єктами господарювання. Для присутніх доведено до відома, що для зручності суб’єктів господарювання Державна податкова служба України впровадила ще один електронний проект, завдяки якому платники податків з 01.01. 2013 р. зможуть подавати звітність про використання реєстраторів розрахункових операцій, а саме електронну контрольну стрічку через мережу Інтернет.  

Електронна контрольна стрічка повинна буде містити електронні копії всіх фіскальних чеків і 2-звітів. Передача вказаних копій документів до органів ДПС буде здійснюватись через модем – пристрій для передачі копій розрахункових документів і 2-звітів за провідними та безпровідними каналами зв’язку. Це в свою чергу дозволить створити нормативні підстави конструювання, вироблення та впровадження РРО, які відповідають вимогам часу, надасть можливість суб’єктам господарювання не друкувати на папері і не зберігати протягом 3 років паперову контрольну стрічку РРО.

Крім того, це нове впровадження буде сприяти спрощенню підготовки та подання звітності про використання РРО – система автоматично формуватиме звіти, а також зменшенню кількості перевірок завдяки застосуванню дистанційного контролю.

 Запровадження електронної конт­рольної стрічки передбачено вимогами статті 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», відповідно до якої суб’єкти господарювання, які використовують РРО, надають провідними або безпровідними каналами зв’язку до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів, які до них приєднані.

Основною метою прийняття зазначених норм є створення більш комфортних умов для суб’єктів господарювання у частині надання можливості подання звітності про використання РРО в електронному вигляді, а також зменшити витрати на утримання касової техніки за рахунок економії витрат на друкування паперової контрольної стрічки.

Для суб’єктів господарювання існує два способи виконання вимог законодавства:

– перший – придбання реєстраторів розрахункових операцій нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми;

– другий – доопрацювання існуючої ка­сової техніки та приєднання до неї від­повідних модемів для передачі звітної інформації.

Користувачам касової техніки при її придбанні або заміні необхідно обов’язково звертатись до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО щодо проведення ними відповідного доопрацювання даної моделі у термін до 01.07. 2013 р., використання після якого такої техніки тягне за собою відповідальність у зв’язку з введенням в дію п. 9 ст. 17 Закону №265.

Норма зазначеної статті передбачає, що до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – у випадку неподання до органів державної податкової служби звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з реєстраторів розрахункових операцій по дротових або бездротових каналах зв’язку

Начальник Острозького відділення звернулася з проханням до платників не зволікати з переоформленням.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ
№13 від 30 березня 2013 р. Категория: Фінанси, податки і статистика | Просмотров: 286 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]